Skoda - leasing samochodu osobowego

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów marki Skoda

Skoda – informacje o marce

Czescy sąsiedzi dobrze wiedzieli, co robią, gdy zakładali w Pilźnie pierwsze zakłady, które początkowo bazowały na przemyśle metalowym, produkując między innymi… rowery. Dopiero po pierwszej wojnie światowej wypuściły pierwsze samochody Škoda. W chwili obecnej pojazdy tego producenta są jednymi z najczęściej wybieranych samochodów w Polsce, co świadczy o dużym zaufaniu do marki.

Leasing samochodu Skoda

Leasing samochodu marki Skoda w EFL to niezwykle elastyczna oferta, dostosowana każdorazowo do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Do zalet Skoda leasingu w EFL można zaliczyć między innymi szybkość decyzji leasingowej, możliwość odliczenia do 100% podatku VAT czy minimum formalności.

Modele aut Skoda dostępne w leasingu

Portfolio marki Skoda obejmuje modele osobowe, SUV-y czy crossovery. Klasyczne samochody osobowe, jak Skoda Octavia, nowoczesna Superb, a może SUV lub crossover? Można wybierać wśród modeli: Kamiq, Karoq czy Kodiaq, które gwarantują wysoki komfort jazdy. Zachęcamy do sprawdzenia oferty samochodu Skoda w leasingu, w tym samochodów używanych tej marki.

Skoda – leasing samochodów używanych

Skoda kojarzona jest z ponadczasowością, ale również nowatorstwem w zakresie dostarczania rozwiązań. Przez wiele lat marka zyskiwała zaufanie coraz to nowych nabywców, którzy pozostawali jej wierni. Oferta leasingu Skody w EFL zapewnia wybór z wielu używanych samochodów. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami.

Dla kogo Skoda w leasing?

Leasingobiorcą Skody może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Skoda

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Skody w EFL

Maksymalny okres leasingu dla samochodów osobowych Skoda to 60 miesięcy.

Leasing Skody w EFL- dlaczego warto?

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Leasing Skody- warunki leasingu w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Skoda
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Rozwiń kalkulator
Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Formularz danych kontaktowych
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
* - dane wymagane
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Leasing samochodów marki Škoda z zagranicy jest możliwy. Oferujemy również wsparcie w sprowadzeniu takiego auta do kraju w ramach usługi WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru) – dotyczy ono pomocy w sprowadzeniu pojazdu spoza granic kraju i w leasingowaniu go. Jedynym warunkiem jest przetransportowanie auta z terytorium konkretnego państwa UE na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej.

Leasing samochodu marki Škoda w EFL jest prostym i szybkim procesem. Zależy nam, by formalności były ograniczone do minimum, a proces decyzji leasingowej maksymalnie skrócony. Wszystko przebiega sprawnie i według potrzeb klienta.
Nie wymagamy wpłaty własnej, a finansowanie samochodu Škoda może obejmować nawet 100% jego wartości. Złóż wniosek i jedź swoim nowym autem.

Oczywiście, zmiana terminu płatności raty leasingu samochodu marki Škoda jest jak najbardziej możliwa, z jednym zastrzeżeniem: jej realizacja przebiega jedynie w ramach jednego miesiąca, np. zmiana terminu z 1 listopada na 15 listopada, natomiast zmiana z 24 listopada na 1 grudnia nie jest możliwa.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta