Volvo - leasing samochodu osobowego

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów Volvo
Zapytaj o ofertę

Volvo – informacje o marce

Historia tej legendarnej marki sięga 1927 roku. Koncern był pierwotnie napędzany szwedzką mocą. Samochody Volvo do dziś kojarzą się z bezpieczeństwem i klasą. Z fabryk Volvo wyjeżdżają pojazdy solidne, trwałe i budzące zaufanie kierowców na całym świecie. Wnętrza zachwycają starannością i detalami w wykończeniu. Sama nazwa marki, słowo volvere to po łacińsku „toczyć się”, co idealnie oddaje spokój i pewność, jakich dostarcza jazda samochodami tej klasy.

Leasing samochodu Volvo – dlaczego warto?

W ofercie EFL dla leasingu Volvo, każdy znajdzie opcję dla siebie. Konkretne propozycje dopasowywane są do potrzeb i oczekiwań danego klienta. Zaletami leasingu samochodów Volvo są m.in.: możliwość odliczenia do 100% podatku VAT z tytułu umowy leasingu, szybka i łatwa procedura, natychmiastowa decyzja leasingowa czy
samodzielna zmiana wysokości rat.

Modele aut Volvo dostępne w leasingu

Oferta Leasingu samochodów Volvo jest szeroka i obejmuje zarówno limuzyny, jak i SUV-y. W zależności od indywidualnych potrzeb można wybierać spośród takich modeli, jak: Volvo XC40, Volvo XC60, Volvo XC90, Volvo V60, Volvo V90, Volvo S60 czy absolutnie luksusowe Volvo S90.

Volvo – leasing samochodów używanych

Volvo to niezawodność i klasa, dlatego nie dziwi, że auta tej marki wciąż zyskują nowych nabywców, a rzadko traci tych, którzy Volvo już jeździli. W ofercie EFL dla leasingu Volvo dysponujemy wieloma modelami samochodów używanych. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami.

Dla kogo Volvo w leasing?

Leasingobiorcą Volvo może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Volvo.

czas trwania leasingu
Czas trwania Volvo w leasingu

Maksymalny okres leasingu dla samochodów osobowych Volvo to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Volvo w EFL

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Volvo w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Volvo
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście, jest możliwy leasing samochodów marki Volvo pochodzących z zagranicy. Zapewniamy wsparcie w zakresie usługi WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru) – dotyczy ono pomocy w sprowadzeniu samochodów osobowych, w tym marki Volvo, spoza granic kraju i w leasingowaniu ich. Warunkiem jest przetransportowanie auta z terytorium danego państwa UE na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingu.

W EFL zapewniamy spokojny przebieg zawarcia umowy leasingu – minimum formalności, skupienie się na potrzebach klienta, szybkie podjęcie decyzji leasingowej. Wpłata własna w przypadku leasingu Volvo nie jest wymagana, a rata leasingowa stanowi koszt przychodu, dzięki czemu może zostać odliczone 100% podatku VAT.

Tak, dajemy możliwość zmiany terminu płatności raty leasingu, również w przypadku leasingu samochodów marki Volvo. Warunkiem jest jednak jej realizacja jedynie w ramach miesiąca, np. zmiana terminu z 1 listopada na 15 listopada, natomiast zmiana z 24 listopada na 1 grudnia nie jest możliwa.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta