Volvo - leasing samochodu osobowego

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów Volvo

Volvo – informacje o marce

Historia tej legendarnej marki sięga 1927 roku. Koncern był pierwotnie napędzany szwedzką mocą. Samochody Volvo do dziś kojarzą się z bezpieczeństwem i klasą. Z fabryk Volvo wyjeżdżają pojazdy solidne, trwałe i budzące zaufanie kierowców na całym świecie. Wnętrza zachwycają starannością i detalami w wykończeniu. Sama nazwa marki, słowo volvere to po łacińsku „toczyć się”, co idealnie oddaje spokój i pewność, jakich dostarcza jazda samochodami tej klasy.

Leasing samochodu Volvo – dlaczego warto?

W ofercie EFL dla leasingu Volvo, każdy znajdzie opcję dla siebie. Konkretne propozycje dopasowywane są do potrzeb i oczekiwań danego klienta. Zaletami leasingu samochodów Volvo są m.in.: możliwość odliczenia do 100% podatku VAT z tytułu umowy leasingu, szybka i łatwa procedura, natychmiastowa decyzja leasingowa czy
samodzielna zmiana wysokości rat.

Modele aut Volvo dostępne w leasingu

Oferta Leasingu samochodów Volvo jest szeroka i obejmuje zarówno limuzyny, jak i SUV-y. W zależności od indywidualnych potrzeb można wybierać spośród takich modeli, jak: Volvo XC40, Volvo XC60, Volvo XC90, Volvo V60, Volvo V90, Volvo S60 czy absolutnie luksusowe Volvo S90.

Volvo – leasing samochodów używanych

Volvo to niezawodność i klasa, dlatego nie dziwi, że auta tej marki wciąż zyskują nowych nabywców, a rzadko traci tych, którzy Volvo już jeździli. W ofercie EFL dla leasingu Volvo dysponujemy wieloma modelami samochodów używanych. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami.

Dla kogo Volvo w leasing?

Leasingobiorcą Volvo może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Volvo.

czas trwania leasingu
Czas trwania Volvo w leasingu

Maksymalny okres leasingu dla samochodów osobowych Volvo to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Volvo w EFL

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Volvo w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Volvo
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Rozwiń kalkulator
Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Formularz danych kontaktowych
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
* - dane wymagane
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście, jest możliwy leasing samochodów marki Volvo pochodzących z zagranicy. Zapewniamy wsparcie w zakresie usługi WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru) – dotyczy ono pomocy w sprowadzeniu samochodów osobowych, w tym marki Volvo, spoza granic kraju i w leasingowaniu ich. Warunkiem jest przetransportowanie auta z terytorium danego państwa UE na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingu.

W EFL zapewniamy spokojny przebieg zawarcia umowy leasingu – minimum formalności, skupienie się na potrzebach klienta, szybkie podjęcie decyzji leasingowej. Wpłata własna w przypadku leasingu Volvo nie jest wymagana, a rata leasingowa stanowi koszt przychodu, dzięki czemu może zostać odliczone 100% podatku VAT.

Tak, dajemy możliwość zmiany terminu płatności raty leasingu, również w przypadku leasingu samochodów marki Volvo. Warunkiem jest jednak jej realizacja jedynie w ramach miesiąca, np. zmiana terminu z 1 listopada na 15 listopada, natomiast zmiana z 24 listopada na 1 grudnia nie jest możliwa.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta