Renault - leasing samocodu osobowego

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów Renault

Renault – informacje o marce

Bracia Renault stworzyli firmę samochodową, która stała się dla świata nie lada ułatwieniem. Z początku przedsiębiorstwo nosiło nazwę Société Renault Frères (Spółka Braci Renault). Obecnie francuski producent ma setki tysięcy pracowników na całym globie. Rozpoznawalny romb w logo marki jest już kojarzony niemal wszędzie, gdzie to możliwe.

Leasing samochodu Renault – dlaczego warto?

Leasing samochodu marki Renault w EFL gwarantuje szereg korzyści. Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Istnieje również możliwość samodzielnej zmiany wysokości rat, a formalności ograniczone są do niezbędnego minimum. Dodatkowo – decyzję leasingową wydajemy od ręki, możliwe jest też odliczenie do 100% podatku VAT.

Modele aut Renault dostępne w leasingu

Renault może pochwalić się bardzo rozbudowaną ofertą modeli samochodów. Decydujący się na leasing w EFL mogą wybierać między osobówkami, jak Twingo, Clio, Megane czy Talisman, ale również większymi autami: innowacyjny Captur, Koleos czy Kadjar. Dla spragnionych większych przestrzeni dostępne są Kangoo, Trafic, Master czy Scénic.

Renault – leasing samochodów używanych

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami leasingu na używane samochody francuskiej marki Renault. Razem dopasujemy ofertę do Państwa oczekiwań.

Dla kogo Renault w leasingu?

Leasingobiorcą samochodu Renault może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Renault.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Renault w EFL

Maksymalny okres leasingu dla samochodów osobowych Renault to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Renault w EFL

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Renault w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Renault
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Rozwiń kalkulator
Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Formularz danych kontaktowych
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
* - dane wymagane
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Jest możliwość leasingu samochodów marki Renault z zagranicy. W EFL oferujemy jednocześnie wsparcie przy sprowadzeniu konkretnego auta. Pomoc funkcjonuje w ramach usługi WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru) i polega na sprowadzeniu pojazdu spoza granic kraju i leasingowaniu go. Warunkiem w WNT jest przemieszczenie samochodu z terytorium danego państwa Unii Europejskiej do Polski po zawarciu umowy leasingowej.

Od Renault Twingo po Renault Kangoo – w EFL dążymy do tego, by leasing przebiegał sprawnie i szybko: ograniczenie formalności do niezbędnego minimum, szybka decyzja leasingowa czy samodzielna zmiana wysokości rat, które stanowią koszt uzyskania przychodu (odliczenie 100% VAT).

Tak, dajemy możliwość zmiany terminu płatności raty leasingu samochodu Renault pod warunkiem, by realizacja przebiegała w ramach jednego miesiąca. Przykład: zmiana terminu z 1 listopada na 15 listopada, zmiana z 24 listopada na 1 grudnia nie jest możliwa.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta