Peugeot - leasing samochodu osobowego

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów Peugeot
Zapytaj o ofertę

Peugeot – informacje o marce

Francuski szyk, elegancja i wszechstronność to cechy charakterystyczne marki Peugeot. Ten producent zajmuje się nie tylko samochodami – jego bardzo rozbudowane portfolio obejmuje także skutery, rowery, a nawet motocykle. Marka od samego początku rozwija się bardzo dynamicznie i zwinnie dopasowuje się do zmieniających się trendów.

Leasing samochodu Peugeot – dlaczego warto?

Leasing samochodu marki Peugeot w EFL cechuje się ofertą dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Dopasowujemy ją według wytycznych konkretnego klienta, dlatego każdy znajdzie w niej wybór dla siebie. Oferujemy niezwykle korzystne warunki leasingu: minimum formalności, natychmiastowa decyzja leasingowa, możliwość samodzielnej zmiany wysokości rat i nawet do 100% odliczenia podatku.

Modele aut Peugeot dostępne w leasingu

Oferta samochodów marki Peugeot jest niezwykle rozbudowana. Decydując się na auto Peugeot w leasingu, można brać pod uwagę takie samochody osobowe jak: kombi, SUV-y, a nawet samochody dostawcze. Można wybierać między innymi wśród modeli mniejszych aut Peugeot 208, 308, modeli SUV 2008, 3008 czy 5008, a także Partner Furgon czy Expert Kombi.

Peugeot – leasing samochodów używanych

Samochody używane marki Peugeot to dobry wybór, który zagwarantuje jeszcze wiele lat wygodnej jazdy. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów oferty samochodów Peugeot w leasingu EFL dla aut używanych – wspólnie dopasujemy najlepsze rozwiązanie.

Dla kogo Peugeot w leasingu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Peugeot.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu samochodu Peugeot

Maksymalny okres leasingu dla samochodów osobowych Peugeot to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Peugeota w EFL

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Peugeota w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Peugeot
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Dajemy możliwość leasingu samochodów marki Peugeot z zagranicy w EFL. Oferujemy także doradztwo i wsparcie przy sprowadzeniu wybranego auta z zagranicy. Pomoc przebiega ramach usługi WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru) i polega na sprowadzeniu pojazdu spoza granic kraju i leasingowaniu go. Warunkiem w WNT jest przetransportowanie auta z terytorium konkretnego państwa UE na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej.

W EFL staramy się, by leasing, jaki oferujemy cechowało minimum formalności, możliwość samodzielnej zmiany wysokości rat, czy aż do 100% odliczenia podatku VAT. Do tego: błyskawiczna decyzja, a przede wszystkim nasze indywidualne podejście do każdego klienta.

Tak, stwarzamy możliwość zmiany terminu płatności raty leasingu samochodu marki Peugeot. Istnieje jednak jedno zastrzeżenie: realizacja przebiega tylko w ramach jednego miesiąca, np. zmiana terminu z 1 listopada na 15 listopada, natomiast zmiana z 24 listopada na 1 grudnia nie jest możliwa.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta