Nissan - leasing samochodu osobowego

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów Nissan

Nissan – informacje o marce

Kraj Kwitnącej Wiśni pełny jest ogromu innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest Nissan – przedsiębiorstwo produkujące samochody, założone w 1933 roku, które jako jedno z niewielu na świecie, od samego początku faktycznie zajmowało się samochodami. Obecnie Nissan jest jedną z najpopularniejszych marek samochodowych, która jest kojarzona z nowoczesnymi i praktycznymi pojazdami.

Leasing samochodu Nissan – dlaczego warto?

Leasing Nissana w EFL to kompleksowa oferta dopasowana indywidualnie do wymagań klienta. Jego główne zalety to możliwość odliczenia nawet do 100% VAT, szybka decyzja leasingowa, samodzielna zmiana wysokości rat w opcji Leasingu Swobodnego, a przy tym minimum formalności.

Modele aut Nissana dostępne w leasingu

Nissan oferuje szeroki wybór modeli samochodów, od osobowych po użytkowe. Klienci mogą wybierać, w zależności od potrzeb, wśród modeli: miejska Micra, nowoczesny Juke, pakowny Qashqai, X-Trail czy stworzona do zadań specjalnych Navara.

Nissan – leasing samochodów używanych

Dysponujemy wieloma używanymi modelami samochodów marki Nissan. Japońskie pojazdy są stworzone do misji specjalnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą leasingu na Nissana – razem dopasujemy ofertę idealną do potrzeb każdego, kto z jakichś przyczyn nie chce decydować się na nowe auto.

Dla kogo Nissa w leasingu?

Leasingobiorcą Nissana może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Nissan.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Nissana

Maksymalny okres leasingu Nissana to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Nissana w EFL

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Nissana w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Nissan
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Rozwiń kalkulator
Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Formularz danych kontaktowych
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
* - dane wymagane
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Leasing samochodów marki Nissan z zagranicy w EFL jest możliwy. W ramach usługi WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru) oferujemy wsparcie w sprowadzeniu samochodów osobowych i ich leasingowaniu. Warunkiem w WNT jest transport samochodu z terytorium danego państwa Unii Europejskiej na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej.

Niezależnie od tego, czy klient decyduje się na Nissana Micra czy Navara, leasing w EFL zapewnia do 100% finansowania wartości auta. Formalności ograniczamy do minimum, a decyzję leasingową wydajemy od ręki. Umożliwiamy również samodzielną zmianę wysokości rat. Dodatkowo rata stanowi koszt uzyskania przychodu, co pozwala odliczyć do 100% podatku VAT.

Oczywiście. Zmiana terminu płatności raty leasingowej jest możliwa. Również w przypadku leasingu samochodów marki Nissan. Jest jednak ograniczenie: może być realizowana wyłącznie w ramach jednego miesiąca, np. termin może być zmieniony z 1 listopada na 15 listopada, natomiast zmiana z 24 listopada na 1 grudnia nie jest możliwa.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta