KIA - leasing samochodu osobowego

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów KIA
Zapytaj o ofertę

Kia – informacje o marce

Koreańskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne, które nie boi się żadnych wyzwań. Portfolio marki Kia zaczyna się od mikrosamochodów, jak Kia Picanto, a kończy na samochodach dostawczych czy autobusach. Sama nazwa marki w tłumaczeniu z języka kraju, z którego pochodzi, oznacza „wyjść z Azji”. Koncern Kia pracuje według zasad własnej filozofii i stosuje strategię zarządzania budowaną na trzech hasłach: pełna odpowiedzialność, wykorzystywanie potencjału i podejście przyjazne człowiekowi.

Leasing samochodu Kia – dlaczego warto?

Decyzja o wzięciu samochodu marki Kia w leasing w EFL niesie za sobą szereg korzyści! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, elastycznie dopasowując ofertę do konkretnych potrzeb i przeznaczenia pojazdu. Do tego zapewniamy możliwość samodzielnej zmiany wysokości rat w Leasingu Swobodnym, formalności ograniczone do niezbędnego minimum, decyzję leasingową od ręki i nawet do 100% odliczenia podatku VAT.

Modele aut Kia dostępne w leasingu

Kia Motors dysponuje jedną z najbogatszych ofert samochodów – jest bardzo zróżnicowana i z pewnością każdy jest w stanie odnaleźć auto przeznaczone dla siebie. Kia odpowiada na wiele różnych potrzeb konsumenckich, dlatego dysponuje zarówno samochodami osobowymi, crossoverami, jak i SUV-ami. Klienci mogą decydować pomiędzy małą, ale sprawną Kia Picanto, nieco większą Ceed czy Rio, a także crossoverami, jak Stonic, XCeed lub SUV-ami: Sportage czy Sorento.

Kia – leasing samochodów używanych

Dla samochodów używanych marki Kia leasing w EFL to dobry wybór, gdy klient nie chce wchodzić w posiadanie nowego samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów oferty leasingu używanych aut Kia w EFL – jesteśmy pewni, że razem znajdziemy pojazd, który będzie towarzyszył Państwu jeszcze wiele lat.

Dla kogo Kia w leasingu?

Leasingobiorcą samochodu Kia może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Kia.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Kia

Maksymalny okres dla samochodu osobowego Kia w leasingu to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Kia w EFL

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki Leasingu KIA w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki KIA
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania

Tak, istnieje możliwość leasingu samochodów marki Kia z zagranicy w EFL. Oferujemy również wsparcie przy sprowadzeniu konkretnego auta z zagranicy. Pomoc funkcjonuje w ramach usługi WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru) i polega na sprowadzeniu pojazdu spoza granic kraju i leasingowaniu go. Warunkiem w WNT jest przetransportowanie samochodu z terytorium danego państwa Unii Europejskiej na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej.

W EFL zależy nam na tym, by leasing cechowało ograniczenie formalności do niezbędnego minimum, szybka decyzja leasingowa czy samodzielna zmiana wysokości rat. Leasing samochodu Kia w EFL jest korzystną formą finansowania, a rata stanowi koszt uzyskania przychodu, co pozwala odliczyć do 100% podatku VAT.

Oczywiście. Udostępniamy możliwość zmiany terminu płatności raty leasingu samochodu marki Kia, jedynym warunkiem jest jednak, by realizacja przebiegała w ramach jednego miesiąca. Przykład: zmiana terminu z 1 listopada na 15 listopada, zmiana z 24 listopada na 1 grudnia nie jest możliwa.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta