KIA - leasing samochodu osobowego

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów KIA

Kia – informacje o marce

Koreańskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne, które nie boi się żadnych wyzwań. Portfolio marki Kia zaczyna się od mikrosamochodów, jak Kia Picanto, a kończy na samochodach dostawczych czy autobusach. Sama nazwa marki w tłumaczeniu z języka kraju, z którego pochodzi, oznacza „wyjść z Azji”. Koncern Kia pracuje według zasad własnej filozofii i stosuje strategię zarządzania budowaną na trzech hasłach: pełna odpowiedzialność, wykorzystywanie potencjału i podejście przyjazne człowiekowi.

Leasing samochodu Kia – dlaczego warto?

Decyzja o wzięciu samochodu marki Kia w leasing w EFL niesie za sobą szereg korzyści! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, elastycznie dopasowując ofertę do konkretnych potrzeb i przeznaczenia pojazdu. Do tego zapewniamy możliwość samodzielnej zmiany wysokości rat w Leasingu Swobodnym, formalności ograniczone do niezbędnego minimum, decyzję leasingową od ręki i nawet do 100% odliczenia podatku VAT.

Modele aut Kia dostępne w leasingu

Kia Motors dysponuje jedną z najbogatszych ofert samochodów – jest bardzo zróżnicowana i z pewnością każdy jest w stanie odnaleźć auto przeznaczone dla siebie. Kia odpowiada na wiele różnych potrzeb konsumenckich, dlatego dysponuje zarówno samochodami osobowymi, crossoverami, jak i SUV-ami. Klienci mogą decydować pomiędzy małą, ale sprawną Kia Picanto, nieco większą Ceed czy Rio, a także crossoverami, jak Stonic, XCeed lub SUV-ami: Sportage czy Sorento.

Kia – leasing samochodów używanych

Dla samochodów używanych marki Kia leasing w EFL to dobry wybór, gdy klient nie chce wchodzić w posiadanie nowego samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów oferty leasingu używanych aut Kia w EFL – jesteśmy pewni, że razem znajdziemy pojazd, który będzie towarzyszył Państwu jeszcze wiele lat.

Dla kogo Kia w leasingu?

Leasingobiorcą samochodu Kia może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Kia.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Kia

Maksymalny okres dla samochodu osobowego Kia w leasingu to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Kia w EFL

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki Leasingu KIA w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki KIA
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Rozwiń kalkulator
Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Formularz danych kontaktowych
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
* - dane wymagane
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, istnieje możliwość leasingu samochodów marki Kia z zagranicy w EFL. Oferujemy również wsparcie przy sprowadzeniu konkretnego auta z zagranicy. Pomoc funkcjonuje w ramach usługi WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru) i polega na sprowadzeniu pojazdu spoza granic kraju i leasingowaniu go. Warunkiem w WNT jest przetransportowanie samochodu z terytorium danego państwa Unii Europejskiej na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej.

W EFL zależy nam na tym, by leasing cechowało ograniczenie formalności do niezbędnego minimum, szybka decyzja leasingowa czy samodzielna zmiana wysokości rat. Leasing samochodu Kia w EFL jest korzystną formą finansowania, a rata stanowi koszt uzyskania przychodu, co pozwala odliczyć do 100% podatku VAT.

Oczywiście. Udostępniamy możliwość zmiany terminu płatności raty leasingu samochodu marki Kia, jedynym warunkiem jest jednak, by realizacja przebiegała w ramach jednego miesiąca. Przykład: zmiana terminu z 1 listopada na 15 listopada, zmiana z 24 listopada na 1 grudnia nie jest możliwa.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta