Honda - leasing samochodu osobowego

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów Honda
Zapytaj o ofertę

Honda – informacje o marce

Sama Honda funkcjonuje pod określeniem: Od motorowerów do odrzutowców biznesowych w 70 lat. To japońskie przedsiębiorstwo jest prawdziwą potęgą i największym na świecie producentem silników. Honda produkuje nie tylko samochody, ale również motocykle, roboty, a nawet samoloty. Marka powstała w roku 1948 w Japonii i dynamicznie się rozwinęła. W 1955 roku była już największą marką motocyklową w Japonii, a w 1963 rozpoczęła sprzedaż samochodów osobowych i pojazdów użytkowych.

Leasing samochodu Honda – dlaczego warto?

Leasing Hondy to: szybka decyzja leasingowa, minimum formalności, możliwość samodzielnej zmiany wysokości rat i odliczenia nawet do 100% podatku VAT – na tym nie kończą się plusy leasingu Hondy w EFL. Stwarza też wiele innych możliwości i tylko od Ciebie zależy, jak je wykorzystasz.Niezależnie też od tego, jakiego rodzaju pojazdu potrzebujesz, postaramy się dopasować ofertę do Twoich potrzeb.

Modele aut Hondy dostępne w leasingu

Skorzystaj z jeszcze lepszej oferty Honda leasing dla nowych i używanych samochodów osobowych z możliwością samodzielnej zmiany rat! Japoński gigant ma bogate portfolio pojazdów. Są wręcz stworzone do jazdy miejskiej. W leasingu można wybierać od małych modeli, jak Honda Jazz, po większe samochody: Civic, CR-V czy HR-V.

Honda – leasing samochodów używanych

Japońska precyzja nie traci na wartości z biegiem lat. Honda jest zawsze gotowa na wyzwania. Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia oferty Honda leasingu na używane samochody.

Dla kogo Honda w leasingu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Honda.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Hondy

Maksymalny okres leasingu Hondy dla samochodów osobowych to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Hondy

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki Leasingu Hondy

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Honda
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Jest możliwość leasingu samochodów marki Honda z zagranicy w EFL, oferujemy też wsparcie przy sprowadzeniu auta. Pomoc obowiązuje w ramach usługi WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru) i polega na sprowadzeniu pojazdu spoza granic kraju i leasingowaniu go. Warunkiem w WNT jest przetransportowanie samochodu z terytorium danego państwa Unii Europejskiej na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej.

Niezależnie od tego, czy klient planuje leasing małego, czy dużego auta, w EFL dążymy zawsze do tego, by procedury były szybkie i klarowne. Dlatego ograniczamy formalności do minimum i umożliwiamy samodzielną zmianę wysokości rat. Leasing Hondy w EFL jest korzystną formą finansowania – rata stanowi koszt uzyskania przychodu, co pozwala odliczyć do 100% podatku VAT.

Tak, zmiana terminu płatności raty leasingu jest możliwa. Obowiązuje jednak warunek: realizacja musi przebiegać w ramach jednego miesiąca. Przykład: zmiana terminu z 1 listopada na 15 listopada. Zmiana z 24 listopada na 1 grudnia nie jest możliwa.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta