Ford - leasing samochodu osobowego

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów Ford
Zapytaj o ofertę

Ford – informacje o marce

Ten drugi co do wielkości producent samochodów w USA prężnie działa w sektorze motoryzacyjnym od 1903. Ogromny koncern wypuszcza ze swoich fabryk samochody osobowe, ciężarowe, a nawet maszyny rolnicze. Henry Ford, założyciel marki, dał ogromny prezent wielu ludziom na całym świecie – możliwość podróżowania praktycznymi, stylowymi samochodami przy świetnym stosunku jakości do ceny.

Leasing samochodu Ford – dlaczego warto?

Leasing samochodu marki Ford jest korzystną decyzją. Przeanalizujemy Państwa potrzeby i oczekiwania, układając ofertę indywidualną. Zapewniamy też możliwość samodzielnej zmiany wysokości rat w Leasingu Swobodnym, ograniczamy formalności do minimum, czyniąc cały proces prostym i przejrzystym, a decyzję leasingową podejmujemy od ręki, dając możliwość odliczenia nawet 100% podatku VAT.

Modele aut Forda dostępne w leasingu

Portfolio marki Ford obejmuje bardzo zróżnicowane pojazdy. Swoje wymarzone auto znajdzie w nim zarówno osoba poszukująca kompaktowej osobówki, jak i właściciel firmy, którego uwaga skupia się na vanach. Modele Forda to m.in. osobowe i popularne: Fiesta, Focus czy Mondeo, ale też SUV-y czy crossovery: Puma, Kuga, Explorer. Dla potrzebujących większego auta z pewnością znajdzie się korzystna oferta na model Transit czy S-Max.

Ford – szybki leasing dla samochodów używanych

Wieloletnia historia marki Ford to obietnica samochodów wysokiej klasy, a jednocześnie praktycznych. W ofercie leasingu Forda w EFL znajduje się wiele używanych modeli tych pojazdów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Dla kogo Ford w leasingu?

Leasingobiorcą Forda może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Ford.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Forda

Maksymalny okres leasingu Forda to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Forda

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Forda

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Ford
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania

Tak, oferujemy możliwość leasingu samochodów marki Ford z zagranicy. Proponujemy również wsparcie przy sprowadzeniu konkretnego modelu. Wsparcie udzielane jest w ramach usługi WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru) i polega na sprowadzeniu pojazdu spoza granic kraju i leasingowaniu go. Warunkiem w WNT jest przetransportowanie auta z terytorium danego państwa Unii Europejskiej na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej.

Gwarantujemy minimum formalności, gdyż zależy nam, by klient, który korzysta z leasingu za pośrednictwem EFL, mógł szybko odjechać wybranym samochodem. Dlatego staramy się skrócić nie tylko formalności, ale również czas oczekiwania na decyzję leasingową. Leasing samochodu Ford jest świetną formą finansowania – rata stanowi koszt uzyskania przychodu, co pozwala odliczyć do 100% podatku VAT.

Tak, w poszczególnych przypadkach dajemy możliwość zmiany terminu płatności raty leasingu samochodu Ford. Istnieje jednak warunek: realizacja powinna przebiegać w ramach jednego miesiąca. Przykład: zmiana terminu z 1 listopada na 15 listopada, zmiana z 24 listopada na 1 grudnia nie jest możliwa.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta