Ford - leasing samochodu osobowego

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów Ford

Ford – informacje o marce

Ten drugi co do wielkości producent samochodów w USA prężnie działa w sektorze motoryzacyjnym od 1903. Ogromny koncern wypuszcza ze swoich fabryk samochody osobowe, ciężarowe, a nawet maszyny rolnicze. Henry Ford, założyciel marki, dał ogromny prezent wielu ludziom na całym świecie – możliwość podróżowania praktycznymi, stylowymi samochodami przy świetnym stosunku jakości do ceny.

Leasing samochodu Ford – dlaczego warto?

Leasing samochodu marki Ford jest korzystną decyzją. Przeanalizujemy Państwa potrzeby i oczekiwania, układając ofertę indywidualną. Zapewniamy też możliwość samodzielnej zmiany wysokości rat w Leasingu Swobodnym, ograniczamy formalności do minimum, czyniąc cały proces prostym i przejrzystym, a decyzję leasingową podejmujemy od ręki, dając możliwość odliczenia nawet 100% podatku VAT.

Modele aut Forda dostępne w leasingu

Portfolio marki Ford obejmuje bardzo zróżnicowane pojazdy. Swoje wymarzone auto znajdzie w nim zarówno osoba poszukująca kompaktowej osobówki, jak i właściciel firmy, którego uwaga skupia się na vanach. Modele Forda to m.in. osobowe i popularne: Fiesta, Focus czy Mondeo, ale też SUV-y czy crossovery: Puma, Kuga, Explorer. Dla potrzebujących większego auta z pewnością znajdzie się korzystna oferta na model Transit czy S-Max.

Ford – szybki leasing dla samochodów używanych

Wieloletnia historia marki Ford to obietnica samochodów wysokiej klasy, a jednocześnie praktycznych. W ofercie leasingu Forda w EFL znajduje się wiele używanych modeli tych pojazdów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Dla kogo Ford w leasingu?

Leasingobiorcą Forda może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Ford.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Forda

Maksymalny okres leasingu Forda to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Forda

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Forda

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Ford
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ratę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Rozwiń kalkulator
Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Formularz danych kontaktowych
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
* - dane wymagane
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, oferujemy możliwość leasingu samochodów marki Ford z zagranicy. Proponujemy również wsparcie przy sprowadzeniu konkretnego modelu. Wsparcie udzielane jest w ramach usługi WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru) i polega na sprowadzeniu pojazdu spoza granic kraju i leasingowaniu go. Warunkiem w WNT jest przetransportowanie auta z terytorium danego państwa Unii Europejskiej na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej.

Gwarantujemy minimum formalności, gdyż zależy nam, by klient, który korzysta z leasingu za pośrednictwem EFL, mógł szybko odjechać wybranym samochodem. Dlatego staramy się skrócić nie tylko formalności, ale również czas oczekiwania na decyzję leasingową. Leasing samochodu Ford jest świetną formą finansowania – rata stanowi koszt uzyskania przychodu, co pozwala odliczyć do 100% podatku VAT.

Tak, w poszczególnych przypadkach dajemy możliwość zmiany terminu płatności raty leasingu samochodu Ford. Istnieje jednak warunek: realizacja powinna przebiegać w ramach jednego miesiąca. Przykład: zmiana terminu z 1 listopada na 15 listopada, zmiana z 24 listopada na 1 grudnia nie jest możliwa.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta