Leasing automatyki przemysłowej

Korzystaj z nowoczesnych automatyki przemysłowej dzięki leasingowi EFL!
Zapytaj o ofertę

Automatyka przemysłowa

Chcesz nadążać za dynamicznie rozwijającą się automatyką przemysłową i doskonalić swoje przedsiębiorstwo? Poszerz swoją działalność i weź leasing na urządzenia tworzące system automatyki przemysłowe, np.: maszyny realizujące i usprawniające produkcję, urządzenia sterujące, systemy łączności czy oprogramowanie do nadzoru nad produkcją.

Warunki finansowania

Sprzęt:
nowy i używany
Okres finansowania:
do 60 miesięcy
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata początkowa:
od 0%
Procedura przyspieszona:
nawet do 500 000 PLN

Najczęściej zadawane pytania

Leasing Swobodny to forma umowy leasingu, która umożliwia samodzielną zmianę wysokości rat po zawarciu umowy leasingowej, również w przypadku leasingu automatyki przemysłowej. Dzięki Leasingowi Swobodnemu możesz obniżyć wysokość raty na automatykę przemysłową nawet do złotówki. Warunkiem korzystania z Leasingu Swobodnego jest posiadanie aktywnej usługi Portal Klient EFL i posiadanie umowy leasingu o wartości do 500 000 złotych. Pierwszą zmianę w harmonogramie spłat dla leasingu na automatykę przemysłową można dokonać już po 6 miesiącach trwania umowy. Warunkiem skorzystania z Leasingu Swobodnego jest terminowe regulowanie rat leasingowych.

Nie określamy górnej wartości przedmiotu leasingu na automatykę przemysłową, którą możemy sfinansować. Leasingujemy zarówno nowe, jak i używane urządzenia.

Ponieważ w EFL gwarantujemy minimum formalności i staramy się, aby czas od złożenia wniosku, do odbioru automatyki przemysłowej był jak najkrótszy. Nie wymagamy wpłaty własnej, możemy sfinansować 100% wartości automatyki przemysłowej. Leasing na automatykę przemysłową jest korzystną formą finansowania, ponieważ rata leasingowa stanowi koszt uzyskania przychodu i możesz odliczyć 100% podatku VAT.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta