Fiat - leasing samochodu osobowego

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów Fiat
Zapytaj o ofertę

Fiat – informacje o marce

Legendarna marka, założona jeszcze w XIX wieku, jest jedną z ulubionych marek Polaków. W czasach PRL to Fiat w pierwszej kolejności pozwalał realizować marzenie o własnych czterech kółkach i bez cienia wątpliwości, zasługi Fiata dla rozwoju polskiej motoryzacji są nie do przecenienia. Współcześnie Fiat jest częścią grupy Fiat Chrysler Automobiles i oferuję szeroką gamę modeli samochodów – od kompaktowego Fiata 500 po wszechstronne Tipo.

Leasing samochodu Fiat – dlaczego warto?

Leasing Fiata w EFL to oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb, dzięki której każdy klient spełni swoje marzenie o samochodzie dostosowanym do oczekiwań. Proste procedury, błyskawiczna decyzja leasingowa, samodzielna zmiana wysokości rat i odliczenie nawet do 100% podatku VAT to nie jedyne zalety leasingu Fiata w EFL.

Modele aut Fiata dostępne w leasingu

Fiat w swoim porfolio oferuje aktualnie kilkanaście modeli. Wielbicie klasyki powinni zainteresować się legendarnym Fiatem 500, który jest produkowany także jako crossover. Ci którzy poszukują niedrogiego, pojemnego samochodu powinni zwrócić uwagę na kombivany i vany takie jak Doblo, Qubo i Talento.

Fiat – leasing samochodów używanych

Używane samochody Fiata charakteryzują się bardzo dobrym współczynnikiem ceny do jakości. Zachęcamy do sprawdzenia oferty leasingu Fiata na używane samochody.

Dla kogo Fiat w leasing?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

Co można leasingować?

Skorzystaj z jeszcze lepszej oferty szybkiego Fiat leasingu dla samochodów osobowych z możliwością samodzielnej i elastycznej zmiany rat!

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Fiata w EFL

Maksymalny okres leasingu Fiata to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Fiata w EFL

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki leasingu Fiata w EFL

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Fiat
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania

Tak, leasing samochodów marki Fiat pochodzących z zagranicy jest możliwy. EFL w ramach usługi WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru) oferuje pełne wsparcie w sprowadzeniu samochodów osobowych (także marki Fiat) i ich późniejszym leasingowaniu. Warunkiem koniecznym w WNT jest przemieszczenie samochodu z terytorium jednego państwa Unii Europejskiej na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej.

Ponieważ w EFL gwarantujemy minimum formalności i staramy się, aby czas od złożenia wniosku, do odbioru Fiata był jak najkrótszy. Nie wymagamy wpłaty własnej w leasingu Fiata, możemy sfinansować 100% wartości auta – od kompaktowego Fiata 500 aż po pojemne Talento. Leasing samochodu marki Fiat jest korzystną formą finansowania, ponieważ rata leasingowa stanowi koszt uzyskania przychodu i możesz odliczyć do 100% podatku VAT.

Tak, zmiana terminu płatności raty leasingowej w leasingu jest możliwa, także w przypadku leasingu samochodów marki Fiat, ale może być realizowana wyłącznie w ramach jednego miesiąca. Przykładowo możemy zmienić termin z 1 listopada na 15 listopada, natomiast zmiana z 24 listopada na 1 grudnia nie jest możliwa.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta