Volkswagen – leasing samochodu elektrycznego

Wsiądź w nowoczesny samochód elektryczny Volkswagena dzięki leasingowi i buduj wizerunek eko-przedsiębiorcy.
Zapytaj o ofertę

Volkswagen elektryczny na miarę Twojego biznesu

Samochód elektryczny Volkswagena przyniesie korzyści dla Twojej firmy i pomoże Ci zatroszczyć się o środowisko. W leasingu możesz otrzymać elektryczne auto tej niemieckiej marki bez potrzeby angażowania sporego wkładu własnego. Cena nowego Volkswagena z napędem na prąd zwykle przekracza 150 tysięcy złotych, dlatego jego zakup za gotówkę stanowi spore obciążenie dla firmowego budżetu. Dzięki leasingowi EFL nie musisz zamrażać tak dużych środków – zamiast tego będziesz płacić niewysokie raty z bieżących przychodów swojej firmy.

Leasing samochodu elektrycznego marki Volkswagen w EFL jest łatwo dostępny – o finansowanie mogą ubiegać się przedsiębiorcy prowadzący firmę od minimum 6 miesięcy. Możesz ubiegać się o leasing Volkswagena bez względu na to, jak długą zdążyłeś wypracować historię kredytową. Wystarczy, że przedstawisz nam oświadczenie o uzyskanych wynikach finansowych. Brak czasochłonnych formalności sprawia, że możesz otrzymać kluczyki do wymarzonego auta elektrycznego krótko po złożeniu wniosku.

Samochód elektryczny to korzyści dla środowiska naturalnego: ograniczenie smogu i hałasu, brak spalania i wydzielania spalin, lokalna bezemisyjność i wiele innych. To również korzyści dla kierowcy, takie jak wysoka wydajność, ustabilizowane koszty czy łatwiejsze poruszanie się po dużym mieście (buspasy, miejsca parkingowe, wjazd do stref czystego transportu).

mężczyzna korzystający z telefonu podczas ładowania samochodu
Dla kogo leasing samochodu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

stacja doładowania samochodu elektrycznego
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych oraz używanych modeli samochodów elektrycznych wszystkich wiodących marek.

mężczyzna ładujący samochód elektryczny
Czas trwania leasingu na samochód elektryczny

Maksymalny okres leasingu samochodu elektrycznego to 60 miesięcy.

Mapa stacji ładowania

Zanim wyruszysz w podróż zapoznaj się z mapą stacji ładowania na elektromobilni.pl i wybierz optymalną trasę dojazdu.

Zobacz mapę

Zalety leasingu Volkswagen

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki Volkswagen leasingu

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Volkswagen
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ofertę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Finansujemy nowe i używane modele aut elektrycznych marki Volkswagen bez ograniczeń odnośnie maksymalnej kwoty finansowania.

Spośród samochodów osobowych możesz zdecydować się na pojazdy z rodziny ID. Volkswagen ID.3 to elektryczne auto miejskie klasy kompaktowej, które pojawiło się na rynku w 2019 roku. Wyróżnia się sporym zasięgiem do 555 km, mocnym silnikiem oraz dużą pojemnością bagażnika. Innym modelem jest elektryczny Volkswagen ID.4 – sportowy SUV wyposażony w przestronne wnętrze, nowoczesne multimedia oraz systemy asystujące. Leasingiem EFL można także sfinansować samochód elektryczny e-Golf – funkcjonalny hatchback cechujący się cichą pracą silnika oraz zasięgiem do 300 km.

Leasing samochodów elektrycznych Volkswagena obejmuje również pojazdy dostawcze, w tym Volkswagen Up o zasięgu do 260 km, z automatyczną skrzynią biegów, nawigacją GPS i systemem rozpoznawania znaków. Do wyboru jest także elektryczny Volkswagen Caddy ze sporą przestrzenią bagażową oraz miejski Volkswagen Crafter z asystentem bocznego wiatru czy funkcją hamowania awaryjnego.

Jest to możliwe w ramach transakcji WNT – Wewnątrzwspólnotowego Nabycia Towaru. Pojazd elektryczny powinien być sprowadzony do Polski z kraju Unii Europejskiej po zawarciu umowy leasingowej. Możesz liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie w imporcie aut z zagranicy.

Leasing aut elektrycznych Volkswagena w EFL jest opłacalny zwłaszcza ze względu na brak zawiłych i czasochłonnych formalności, możliwość finansowania nowych oraz używanych pojazdów, a także brak wymogu wnoszenia wkładu własnego oraz dodatkowych zabezpieczeń.

Dopuszczamy taką możliwość w Leasingu Swobodnym tym klientom, którzy nie mają zaległości w opłacaniu rat. Zmiana jest możliwa w ramach jednego miesiąca – np. z 5 listopada na 25 listopada.

Volkswagen – jeden z pionierów elektromobilności

Volkswagen jako jeden z pierwszych koncernów samochodowych wprowadził na rynek auta z elektrycznym napędem. W 1972 roku został wyprodukowany Volkswagen T2 Elektro transporter – pierwszy elektryczny pojazd dostawczy na świecie. Jego zasięg wynosił jedynie 70 km, prędkość maksymalna sięgała 70 km/h, a ładowanie akumulatora trwało 10 godzin. W 1976 roku pojawił się na rynku pierwszy elektryczny samochód osobowy Volkswagena – Elektro-Golf, który osiągał prędkość 100 km/h, a zasięg wynosił około 50 km.

Współczesne modele samochodów elektrycznych Volkswagena pozwalają na znacznie więcej niż pionierskie auta z napędem na prąd. Można nimi osiągać prędkość nawet około 200 km/h, zasięg przekracza 500 km, a komfort i bezpieczeństwo jazdy stoją na wysokim poziomie. Volkswagen mocno inwestuje w rozwój elektromobilności, dążąc do zredukowania śladu węglowego.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta