Tesla – leasing samochodu elektrycznego

Przesiądź się do szybkiego i nowoczesnego samochodu elektrycznego marki Tesla. Sfinansuj go korzystnie za pomocą leasingu.
Zapytaj o ofertę

Tesla w leasingu dopasowanym do Twoich potrzeb

Możesz zaopatrzyć swoją firmę w wysokiej klasy auto elektryczne Tesla bez zamrażania kapitału i narażania się na osłabienie płynności finansowej. Leasing samochodu elektrycznego Tesla pozwala podzielić płatność na wiele mniejszych rat. Dzięki temu gotówka nadal pozostaje do Twojej dyspozycji, a wartość pojazdu spłacasz z bieżących przychodów swojej firmy.

Leasing samochodów elektrycznych Tesla w EFL umożliwia Ci dostosowanie wysokości miesięcznej raty do swoich możliwości finansowych. Już po 12 miesiącach terminowych spłat (a czasami również już od 7 raty) będziesz mógł samodzielnie zmieniać wysokość raty przez internet w Leasingu Swobodnym – nawet 6 razy w ciągu roku. Oprócz tego zyskasz możliwość wydłużenia terminu płatności w ramach jednego miesiąca.

Samochód elektryczny to korzyści dla środowiska naturalnego: ograniczenie smogu i hałasu, brak spalania i wydzielania spalin, lokalna bezemisyjność i wiele innych. To również korzyści dla kierowcy, takie jak wysoka wydajność, ustabilizowane koszty czy łatwiejsze poruszanie się po dużym mieście (buspasy, miejsca parkingowe, wjazd do stref czystego transportu).

mężczyzna korzystający z telefonu podczas ładowania samochodu
Dla kogo leasing samochodu?

Leasingobiorcą może zostać każdy przedsiębiorca posiadający nr NIP oraz podmioty nieposiadające nr NIP, w tym rolnicy indywidualni oraz lekarze prowadzący prywatną praktykę lekarską.

stacja doładowania samochodu elektrycznego
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych oraz używanych modeli samochodów elektrycznych wszystkich wiodących marek.

mężczyzna ładujący samochód elektryczny
Czas trwania leasingu na samochód elektryczny

Maksymalny okres leasingu samochodu elektrycznego to 60 miesięcy.

Mapa stacji ładowania

Zanim wyruszysz w podróż zapoznaj się z mapą stacji ładowania na elektromobilni.pl i wybierz optymalną trasę dojazdu.

Zobacz mapę

Zalety leasingu Tesla

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Warunki Tesla Leasingu

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe i używane samochody osobowe marki Tesla
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing kapitałowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Stopa procentowa:
Stała, zmienna
Sprawdź ofertę leasingu

Wypełnij formularz i zamów kontakt z naszym Doradcą.

Do prawidłowego działania kalkulatora wymagana jest przeglądarka
  • Microsoft Edge,
  • Google Chrome,
  • Mozilla Firefox,
  • Safari
  • Opera
Cena pojazdu netto
PLN
Rok produkcji
Liczba rat (miesięcy)
Wpłata własna
%
PLN
Kwota wykupu
%
PLN
Rata miesięczna netto
--
Suma spłat netto
-- %
×
Wypełnij formularz, aby otrzymać ofertę
Podaj dane kontaktowe
niezbędny do kontaktu z odpowiednim doradcą
+48
Zgody opcjonalne
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu przez EFL S.A. w celu marketingu produktów lub usług EFL S.A.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na używanie przez EFL S.A. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. komputer, telefon, tablet i inne) i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Pokaż więcej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EFL S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym zapytaniu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego produktów lub usług Partnerów powiązanych z EFL. Aktualna lista tych podmiotów znajduje się na stronie www.efl.pl/pl/pytania-i-odpowiedzi.
Informacje szczegółowe
W zakresie, w jakim podlegasz pod przepisy RODO*, informujemy, że: Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejski Fundusz Leasingowy S.A. z siedzibą we Wrocławiu (54- 202), ul. Legnicka 48 bud. C-D – „EFL”. EFL przetwarza Twoje dane osobowe w celu realizacji procesu ofertowania (art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO). Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć dobrowolnie wyrażone zgody, jednakże pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pokaż więcej
Dane kontaktowe EFL: e-mail: daneosobowe@efl.com.pl, tel: 801 404 444, dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: ochronadanych@efl.com.pl. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty pośredniczące w zakresie zawarcia umowy leasingu. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przygotowania oferty, nie dłużej jednak niż 120, a w zakresie udzielonych zgód, do czasu ich wycofania. Masz prawo do żądania od EFL dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a niepodanie danych uniemożliwi przygotowanie oferty.

.* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
×
Dziękujemy za przesłanie
danych do kontaktu.

Doradca skontaktuje się z Tobą
w ciągu 24h roboczych.

Zamknij
94%
Klientów jest zadowolonych z naszych usług.
Dołącz do nich i skorzystaj
z wiedzy naszych ekspertów.

Najczęściej zadawane pytania

Leasing samochodu elektrycznego w EFL cechuje się łatwą dostępnością. Finansujemy leasingiem auta elektryczne Tesla do 100% ich wartości – bez skomplikowanych i czasochłonnych formalności. W przypadku zastosowania uproszczonej procedury weryfikacyjnej decyzję o przyznaniu finansowania otrzymasz od ręki w dniu złożenia wniosku.

Leasing aut marki Tesla nie wymaga wnoszenia wysokiego wkładu własnego, przedstawiania dokumentów finansowych firmy ani dodatkowego zabezpieczania umowy. Jedyne czego wymagamy od wnioskodawców to pisemne oświadczenie o wynikach finansowych. Używanie w swojej firmie nowoczesnego samochodu elektrycznego Tesla pozwoli Ci oszczędzać na paliwie, jeździć szybko, komfortowo i bezpiecznie, dbać o ekologię oraz kreować wizerunek przedsiębiorstwa odpowiedzialnego społecznie.

Finansujemy leasingiem wszystkie dostępne na rynku modele aut elektrycznych Tesla – zarówno nowe, jak i używane. Możesz zdecydować się np. na leasing auta Tesla S, stylizowanego na coupe. Jest to wyjątkowo szybki samochód, który rozpędza się do 100 km w 2 sekundy. Inny dostępny w leasingu model to Tesla 3 – pojazd o minimalistycznej stylistyce i ponadprzeciętnym zasięgu jazdy na jednym doładowaniu. W leasingu EFL znajdziesz też inne popularne auta elektryczne tej marki, takie jak model Tesla Y z dotykowym panelem multimedialnym oraz siedmioosobowy crossover Testa X.

Tak. Leasing samochodów elektrycznych marki Tesla z zagranicy w EFL jest możliwy. W ramach usługi WNT (Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru) oferujemy wsparcie w sprowadzeniu samochodów osobowych i ich leasingowaniu. Warunkiem w WNT jest transport samochodu z terytorium danego państwa Unii Europejskiej na terytorium Polski po zawarciu umowy leasingowej.

Aż do momentu uregulowania ostatniej raty leasingowej EFL pozostaje formalnym właścicielem auta. Następnie leasingobiorca może przejąć prawo własności do pojazdu. W przypadku leasingu finansowego stanie się to automatycznie, natomiast w leasingu operacyjnym wymagany jest wykup. Możesz nabyć auto elektryczne Tesla na własność po wartości określonej w umowie. Leasing operacyjny pozwala również zwrócić pojazd leasingodawcy i podpisać nową umowę leasingu na kolejne, jeszcze nowocześniejsze auto.

Tesla – wiodąca marka na rynku samochodów elektrycznych

Tesla to założony w 2003 roku koncern samochodowy, uznawany za jednego z liderów w segmencie aut elektrycznych. Produkuje głównie pojazdy sportowe oraz luksusowe, których cena jest przystępna dla wielu przedsiębiorców. Nazwa firmy pochodzi od nazwiska pochodzącego z Serbii inżyniera Nikola Tesli. Do 2020 roku Tesla wyprodukowała milion egzemplarzy samochodów elektrycznych.

W Polsce auta elektryczne Tesla stale zyskują na popularności – do końca 2020 roku zarejestrowano w naszym kraju przeszło 900 aut tej marki. Największym zainteresowaniem wśród polskich nabywców cieszy się Tesla model S.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta