Witaj w Grupie EFL

Witaj w Grupie EFL!

Pierwsza praca lub jej zmiana wiążą się z nowymi wyzwaniami oraz ekscytacją z rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Choć to szansa na rozwój zawodowy, to również źródło niepokoju i stresu. Wiemy, jakie problemy pojawiają się w pierwszych dniach w nowej firmie, dlatego dużą wagę przywiązujemy do procesu adaptacji.

Dla osób dołączających do naszego grona, opracowaliśmy dwudniowe szkolenie wprowadzające „Witaj w Grupie EFL”, którego celem jest zapoznanie nowych pracowników z naszą organizacją oraz zasadami obowiązującymi u nas. Jest to swoisty drogowskaz, dzięki któremu poruszanie się po firmie staje się znacznie łatwiejsze.

Szkolenie „Witaj w Grupie EFL” obejmuje następujące moduły:

1. BHP – podstawowe informacje o zasadach, przepisach, dzięki którym możemy ustrzec się poważnych powikłań lub ochronić przed wypadkiem przy pracy.

2. Sylwetka Grupy EFL– przedstawienie historii firmy, przekazanie informacji o spółkach wchodzących w skład grupy, prezentacja struktury organizacyjnej grupy, przybliżenie misji, wizji, kierunków strategicznych oraz osiągnięć i nagród.

3. HR, Kadry i Płace – obejmuje wiedzę o programach rozwojowych, szkoleniach obowiązkowych, informacje kadrowo – płacowe, przedstawia politykę benefitów i wynagrodzeń.Informacje Produktowe Grupy EFL- podstawowe informacje dotyczące rynku leasingui , prezentacja produktów spółek wchodzących w skład Grupy EFL, oraz przedstawienie definicji produktów i ich rodzajów.

4. Informacje Administracyjne – przedstawienie zasad korzystania ze sprzętu firmowego oraz zasad poruszania się po budynkach i oddziałach Grupy EFL.

 

 

5. Compliance – przedstawienie procedur compliance, oraz poznanie zasad polityki bezpieczeństwa finansowego.

6. Bezpieczeństwo Transakcji Leasingowych– moduł przeznaczony dla pracowników sieci sprzedaży i departamentów mających kontakt z klientem zewnętrznym. Ma na celu uchronienie pracowników i Grupy EFL od ryzyka związanego z ryzykownymi transakcjami finansowymi.

Dodatkowo pierwsze dwa dni w pracy wykorzystywane są na wzajemne poznanie zespołu, którego częścią staje się nowy pracownik, podpisanie umowy o pracę oraz innych wymaganych dokumentów potrzebnych do rozpoczęcia pracy.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta