Witaj w Grupie EFL

O szkoleniu wprowadzajacym

Dla osób dołączających do naszego grona opracowaliśmy dwudniowe szkolenie wprowadzające „Witaj w Grupie EFL”, którego celem jest zapoznanie nowych pracowników z naszą organizacją oraz obowiązującymi zasadami. Jest to swoisty drogowskaz, dzięki któremu poruszanie się po firmie staje się znacznie łatwiejsze. Wszystkie części szkolenia prowadzone są przez naszych ekspertów, którzy zajmują się danym tematem na co dzień w swojej pracy.

Szkolenie „Witaj w Grupie EFL” obejmuje następujące moduły:

  • BHP – podstawowe informacje o zasadach i przepisach, dzięki którym możemy ustrzec się poważnych powikłań lub uchronić siebie i innych przed wypadkiem przy pracy.
  • Poznaj Grupę EFL – przedstawienie historii firmy, przekazanie informacji  o spółkach wchodzących w skład Grupy, prezentacja struktury organizacyjnej, przybliżenie misji, wizji, wartości i kierunków strategicznych. Ten moduł obejmuje też treści związane z możliwościami rozwojowymi pracowników, program wellbeing i zasady rekrutacji wewnętrznych oraz programu poleceń pracowniczych.
  • Kadry i Płace – informacje o polityce benefitów i wynagrodzeń, godzinach pracy czy systemie HR, z którego korzystają wszyscy pracownicy.
  • Informacje produktowe – podstawowe informacje dotyczące rynku leasingu, prezentacja produktów spółek wchodzących w skład Grupy EFL oraz wyjaśnienie definicji produktów i ich rodzajów.

  • Compliance – przedstawienie procedur Compliance oraz poznanie zasad polityki bezpieczeństwa finansowego.
  • RODO – poznanie definicji danych osobowych i ich kategorii. Na szkoleniu przedstawiane są przykłady incydentów ochrony danych osobowych i wskazówki, jak uniknąć ich naruszenia
  • Bezpieczeństwo Informacji – przedstawienie jedenastu zasad wpływających na bezpieczeństwo informacji – większość z nich odnosi się do bezpiecznej i obowiązującej w Grupie EFL pracy ze sprzętem firmowym.

Dodatkowo pierwsze dwa dni w pracy wykorzystywane są na wzajemne poznanie zespołu, którego częścią staje się nowy pracownik, podpisanie umowy o pracę oraz innych wymaganych dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia pracy.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta