Iveco – leasing samochodów ciężarowych

Iveco – leasing
samochodów
ciężarowych

Oferujemy atrakcyjny leasing na nowe
i używane samochody ciężarowe Iveco.
Zapytaj o ofertę

Leasing Iveco na prostych zasadach

Niezawodne pojazdy Iveco w leasingu EFL to połączenie szerokich możliwości dla Twojej firmy oraz przejrzystych warunków finansowania. Leasingujemy samochody o dowolnej dopuszczalnej masie – zarówno nowe, jak i używane. Gwarantujemy pełne wsparcie ekspertów na każdym etapie leasingu wraz z uproszczonymi formalnościami i błyskawiczną realizacją zamówienia.

Iveco w leasingu EFL możesz zarejestrować w dowolnym miejscu w kraju. Warunki umowy dopasujemy do Twoich indywidualnych wymagań, a dodatkowym bonusem będzie możliwość modyfikacji wysokości rat już w trakcie trwania leasingu. Przekonaj się sam, jakie to proste!

meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu
Dla kogo leasing?

Leasingobiorcą może być każdy podmiot prawa - osoba fizyczna, osoba prawna oraz jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną, a posiadająca zdolność prawną.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki IVECO.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu

Maksymalny okres IVECO leasingu dla pojazdów ciężarowych to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Iveco

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Zmiana wysokości rat
Zmiana wysokości rat

Przez internet w Leasingu Swobodnym

Bezgotówkowe
Bezgotówkowe

Tankowanie z Kartą Paliwową

24 godziny
24 godziny

Tyle czasu potrzebujemy na załatwienie formalności

Warunki leasingu Iveco

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe, używane samochody ciężarowe marki IVECO
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing finansowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Wykup:
1%
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu Iveco

W EFL dajemy Ci dostęp do pełnej gamy ciężarówek tego włoskiego producenta. Leasing Iveco może objąć auto nowe lub używane, bez ograniczeń pod względem jego wartości lub dmc. Ciężkie ciągniki Iveco Stralis lub Iveco S-Way, lekkie Iveco Daily czy wywrotki Iveco Trakker – to tylko niektóre z pojazdów, które możesz wziąć w leasing.

W celu obniżenia rat leasingu (bez wychodzenia z domu) skorzystaj z Leasingu Swobodnego EFL. Wystarczy założyć konto w Portalu Klient EFL, by zyskać możliwość obniżenia wybranych rat nawet 6 razy w roku.

Warunkiem umożliwiającym dostęp do Leasingu Swobodnego jest dokonywanie terminowych spłat przez ostatnich 12 miesięcy.

Maksymalny okres, na jaki możesz podpisać umowę leasingu Iveco, wynosi 5 lat. Pamiętaj, że im dłuższy czas leasingowania, tym niższe będą miesięczne raty.

Leasing EFL jest dostępny dla podmiotów, które prowadzą działalność  od minimum pół roku i posiadają zdolność kredytową. Tak niski próg sprawia, że z leasingu możesz skorzystać także wtedy, gdy potrzebujesz środków na rozkręcenie nowej firmy.

Tak – umożliwia to usługa Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towarów (WNT). Dzięki temu rozwiązaniu możesz wziąć w leasing Iveco zarejestrowane w dowolnym państwie członkowskim Wspólnoty Europejskiej.

Warunkiem skorzystania z WNT jest podpisanie umowy leasingu, a następnie transport leasingowanego samochodu na terytorium Polski – możesz liczyć na nasze wsparcie także w kwestii sprowadzenia auta do kraju.

Tak – umożliwia to usługa Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towarów (WNT). Dzięki temu rozwiązaniu możesz wziąć w leasing Iveco zarejestrowane w dowolnym państwie członkowskim Wspólnoty Europejskiej.

Warunkiem skorzystania z WNT jest podpisanie umowy leasingu, a następnie transport leasingowanego samochodu na terytorium Polski – możesz liczyć na nasze wsparcie także w kwestii sprowadzenia auta do kraju.

Iveco w leasingu EFL na elastycznych warunkach

Leasing Iveco w EFL pozwoli Ci zdobyć dokładnie takie samochody ciężarowe, jakich potrzebuje Twoja firma. Elastyczne warunki leasingowania, możliwość modyfikowania wysokości rat bez wychodzenia z domu i pełne wsparcie ekspertów na każdym etapie trwania umowy – te i inne korzyści są u nas dostępne dla każdego leasingobiorcy.

Co warto wiedzieć o marce Iveco?

Iveco należy do największych przedsiębiorstw we Włoszech, chociaż rodowodu tej spółki można szukać w różnych miejscach Europy. Założone w 1975 r. konsorcjum skupiało m.in. sekcje aut użytkowych Fiata i Alfy Romeo, francuską firmę UNIC czy też niemieckiego producenta ciężarówek Magirus-Deutz.

Obecnie Iveco utrzymuje pozycję w ścisłej czołówce największych europejskich producentów aut użytkowych. Oprócz ciężkich ciągników i wywrotek, Iveco (w przeciwieństwie do np. holenderskiego DAF-a) produkuje także mniejsze pojazdy – od wielu lat hitem sprzedaży pozostaje Iveco Daily.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta