DAF Leasing

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów DAF
Zapytaj o ofertę

DAF – informacje o marce

DAF Trucks to holenderska firma z ponad 90-letnią tradycją, która swoich początków doczekała się w małym warsztacie. Małym – w zupełnym przeciwieństwie do tego, jakie giganty dziś opuszczają fabrykę producenta. Innowacyjne podejście do rozwiązań transportowych i technologicznych, stałe podnoszenie poziomu wydajności transportu i ogromna uwaga przykładana do utrzymania wysokiej jakości pojazdów ciężarowych zjeżdżających z taśmy to czynniki, które czynią z DAF producenta najwyższej klasy.

Leasing samochodu ciężarowego DAF – dlaczego warto?

Leasing DAF w EFL to oferta dopasowana do wymagań każdego klienta. Jego główne zalety to możliwość samodzielnej zmiany wysokości rat przez internet, bezgotówkowe tankowanie dzięki Karcie Paliwowej, błyskawiczna decyzja o przyznaniu leasingu, rejestracja pojazdu w jednym z 47 punktów w kraju czy odliczenie nawet do 100% podatku VAT.

Modele aut dostępne w DAF Leasingu

W zależności od potrzeb i przeznaczenia pojazdu leasing EFL pozwala wybierać spośród wielu modeli m.in.: DAF LF, DAF XF, DAF CF.

DAF Leasing – używane samochody ciężarowe w leasingu

Oferta DAF leasingu w EFL obejmuje także ciekawy wybór używanych samochodów ciężarowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i wachlarzem elastycznych rozwiązań.

meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu
Dla kogo leasing?

Leasingobiorcą może być każdy podmiot prawa - osoba fizyczna, osoba prawna oraz jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną, a posiadająca zdolność prawną.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy ciągniki siodłowe, samochody ciężarowe siodłowe, z nadwoziem typu furgon, ciężarowo-osobowe., nowe i używane marki DAF

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu

Maksymalny okres DAF Leasingu pojazdów ciężarowych to 60 miesięcy.

Zalety DAF Leasingu

Płatności leasingowe
Płatności leasingowe

Mogą w 100% stanowić koszt uzyskania przychodu

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Bezgotówkowe
Bezgotówkowe

Tankowanie z Kartą Paliwową

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Warunki Leasingu DAF

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe, używane samochody ciężarowe marki DAF
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing finansowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Wykup:
1%
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania

Ponieważ w EFL gwarantujemy minimum formalności i staramy się, aby czas od złożenia wniosku, do odbioru ciężarówki DAF był jak najkrótszy. Nie wymagamy wpłaty własnej, możemy sfinansować 100% wartości pojazdu. Leasing na ciężarówki DAF jest korzystną formą finansowania, ponieważ rata leasingowa stanowi koszt uzyskania przychodu i możesz odliczyć 100% podatku VAT.

Tak, zmiana terminu płatności raty leasingowej w leasingu ciężarówek DAF jest możliwa, ale może być realizowana wyłącznie w ramach jednego miesiąca. Przykładowo możemy zmienić termin z 1 listopada na 15 listopada, natomiast zmiana z 24 listopada na 1 grudnia nie jest możliwa.

Tak, jest to możliwe, ponieważ każda umowa leasingowa dopuszcza wcześniejsze zakończenie leasingu, natomiast kwota wykupu jest zależna od rodzaju umowy. Leasing ciężarówek DAF również wpisuję się w tą regułę. Jeżeli zawarłeś umowę na leasing kapitałowy, to kończąc umowę przed czasem możesz przejąć ciężarówkę DAF leasingu spłacając wszystkie pozostałe raty do spłaty oraz płacąc opłatę za tzw. wykup. Wysokość kwoty wykupu określa umowa leasingowa. Po uregulowaniu powyższych płatności EFL przenosi prawo własności ciężarówki DAF na płatnika.
W przypadku leasingu operacyjnego na ciężarówkę DAF wcześniejsze zakończenie umowy jest również możliwe, ale w przypadku wykupu cena sprzedaży jest zależna od czasu trwania umowy. Jeżeli zakończenie umowy nastąpi po upływie 40% normatywnego okresu amortyzacji leasingowanego pojazdu, wówczas można przejąć leasingowany samochód ciężarowy, spłacając wszystkie pozostałe raty do spłaty oraz płacąc opłatę za tzw. wykup. Jeżeli zakończenie umowy leasingu na ciężarówkę DAF nastąpi przed upływem 40% normatywnego okresu amortyzacji leasingowanego, wówczas leasingowany pojazd ciężarowy DAF podlega niezależnej wycenie, która jest porównywana z aktualną wartością rynkową. Cena sprzedaży to kwota wyższa.
Więcej o różnicach między leasingiem operacyjnym i kapitałowym przeczytasz na stronie leasingowe ABC.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta