DAF Leasing

DAF Leasing

Sfinansujemy dla Twojej firmy
nowoczesną ciężarówkę marki DAF.
Zapytaj o ofertę

Leasing DAF – elastycznie i bez zbędnych formalności

Wyposażenie firmy w samochód ciężarowy DAF wiąże się ze sporym wydatkiem. Możesz sfinansować taką inwestycję leasingiem, co pozwoli podzielić płatność na wiele miesięcznych rat. Pomożemy Ci dostosować warunki umowy do Twoich potrzeb i możliwości spłaty. Decyzję o przyznaniu finansowania otrzymasz „od ręki”. Ponadto mamy możliwość zarejestrowania pojazdu na terenie całej Polski.

Dzięki naszej ofercie DAF leasing rozwiniesz swój biznes, usprawnisz działalność transportową i zyskasz wizerunkowo w oczach kontrahentów. Leasingujemy zarówno nowe, jak i używane ciężarówki DAF. W EFL jest możliwe otrzymanie samochodu ciężarowego w leasingu bez wpłaty własnej. Po zakończeniu umowy (leasing operacyjny) będziesz mógł wykupić pojazd. Możesz go również zwrócić, a następnie wziąć w leasing nowy samochód.

meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu
Dla kogo leasing?

Leasingobiorcą może być każdy podmiot prawa - osoba fizyczna, osoba prawna oraz jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną, a posiadająca zdolność prawną.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy ciągniki siodłowe, samochody ciężarowe siodłowe, z nadwoziem typu furgon, ciężarowo-osobowe., nowe i używane marki DAF

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu

Maksymalny okres DAF Leasingu pojazdów ciężarowych to 60 miesięcy.

Zalety leasingu DAF

Płatności leasingowe
Płatności leasingowe

Mogą w 100% stanowić koszt uzyskania przychodu

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Bezgotówkowe
Bezgotówkowe

Tankowanie z Kartą Paliwową

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W dowolnym miejscu w Polsce

Warunki leasingu DAF

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe, używane samochody ciężarowe marki DAF
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing finansowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Wykup:
1%
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu DAF

Leasing DAF to oferta, która pozwala sfinansować wymarzony model ciężarówki. Nasi doradcy pomogą tak skonstruować umowę, aby jej warunki uwzględniały indywidualną sytuację Twojej firmy. W EFL otrzymasz samochód ciężarowy DAF tak szybko, jak to tylko będzie możliwe – bez zbędnych formalności czy wysokiej opłaty wstępnej.

Nasi klienci mogą w trakcie trwania umowy samodzielnie zmieniać (zwiększać lub zmniejszać) wysokość rat – bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem portalu Klient EFL. Pozwala na to usługa Leasingu Swobodnego. Takiej zmiany możesz dokonać 6 razy w ciągu roku, trzykrotnie zmniejszając ją nawet do złotówki.

Aby skorzystać z usługi Leasingu Swobodnego, konieczne jest terminowe spłacanie rat leasingu przez okres 12 miesięcy (a czasem już od 7 raty).

Wcześniejsze zakończenie umowy leasingu będzie możliwe, jeżeli przed terminem spłacisz wszystkie raty. Następnie, po wpłaceniu kwoty wykupu, będziesz mógł przejąć na własność samochód ciężarowy DAF. Jeśli umowa leasingu operacyjnego zostanie zakończona przed upływem 40% normatywnego okresu amortyzacji ciężarówki, wtedy konieczne stanie się poddanie pojazdu indywidualnej wycenie.

Umowa leasingu DAF może zostać zawarta maksymalnie na 5 lat. Pamiętaj, że im dłuższy okres leasingu, tym kwota miesięcznej raty jest niższa.

Z oferty leasingu DAF mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy działają na rynku minimum od 6 miesięcy i posiadają zdolność kredytową.

Tak – po otrzymaniu od nas stosownego upoważnienia. Wydajemy je standardowo na 1 miesiąc w języku polskim, angielskim, rosyjskim, francuskim lub niemieckim.

Co warto wiedzieć o marce DAF?

DAF Trucks to holenderska marka, której początki sięgają 1928 roku. Właśnie wtedy Hub van Doorne otworzył wraz ze swoim bratem Wimem nieduży warsztat, świadczący usługi w zakresie prac technicznych i serwisowych. Biznes ten nie przynosił satysfakcjonujących profitów, dlatego bracia rozszerzyli działalność o produkcję przyczep i naczep. W 1949 roku należąca do nich firma skonstruowała podwozia swoich pierwszych ciężarówek – A-30 oraz A-50. Rok później w Eindhoven została otwarta fabryka samochodów ciężarowych DAF. Pojazdy tej holenderskiej marki brały udział w kilku edycjach Rajdu Dakar. Od 1996 roku DAF jest częścią amerykańskiej grupy Peccar. Oprócz samochodów ciężarowych zajmuje się również produkcją autobusów.

DAF oferuje ciężarówki przeznaczone do transportu w ruchu miejskim i regionalnym (seria LF), średniodystansowym (CF) oraz długodystansowym (XF). Do najpopularniejszych modeli należą m.in. DAF XF 105 czy XF 106.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta