Isuzu – leasing samochodów ciężarowych

Isuzu – leasing
samochodów
ciężarowych

Leasing Isuzu w EFL to pewny sposób
na dynamiczny rozwój Twojej firmy.
Zapytaj o ofertę

Leasing ciężarówek Isuzu w EFL

Potrzebujesz w swoim przedsiębiorstwie samochodów ciężarowych Isuzu? Leasing EFL pozwoli Ci bez trudu wejść w ich posiadanie! Dzięki temu rozwiązaniu unikniesz konieczności ponoszenia sporych wydatków, które wiążą się z zakupem pojazdów dla Twojej firmy. Przekonaj się, jak prosty jest leasing samochodów Isuzu w EFL.

W EFL gwarantujemy pełne wsparcie na wszystkich etapach leasingu, a każdą umowę przygotowujemy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie w celu zapewnienia Twojej firmie płynności finansowej, gwarantując błyskawiczne procedowanie i szybką realizację zamówienia. Po zakończeniu okresu leasingu umożliwiamy wykup pojazdów na własność w atrakcyjnej cenie.

meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu
Dla kogo leasing Isuzu?

Leasingobiorcą może być każdy podmiot prawa - osoba fizyczna, osoba prawna oraz jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną, a posiadająca zdolność prawną.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Isuzu.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu Isuzu

Maksymalny okres ISUZU leasingu dla pojazdów ciężarowych to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Isuzu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W większości miejsc w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Uproszczone procedury i finansowanie
Uproszczone procedury i finansowanie

Bez zbędnych analiz

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Warunki leasingu Isuzu

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe, używane samochody ciężarowe marki Isuzu
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing finansowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Wykup:
1%
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu Isuzu

W EFL nie przewidujemy żadnych ograniczeń pod względem modelu i wartości samochodu Isuzu, który weźmiesz w leasing. Oznacza to, że do Twojej dyspozycji jest pełna gama modeli ciężarówek japońskiego producenta: od dużych wywrotek Isuzu po mniejsze auta, takie jak np. Isuzu Elf, Isuzu L35 i Isuzu N35.

Ponadto nie określamy górnej granicy wieku dla ciężarówek Isuzu w leasingu EFL, aczkolwiek od tej reguły zdarzają się rzadkie wyjątki. Żeby upewnić się, czy wybrana przez Ciebie ciężarówka Isuzu może być leasingowana w EFL, skontaktuj się z naszym doradcą.

Leasing w EFL jest dostępny dla podmiotów, które prowadzą zarejestrowaną działalność od minimum pół roku. Dzięki temu możesz wziąć Isuzu w leasing nawet wtedy, gdy Twoja firma jest obecna na rynku od stosunkowo krótkiego czasu.

Maksymalny okres leasingowania samochodów ciężarowych w EFL wynosi 5 lat. Zwróć uwagę, że im dłuższy czas leasingu, tym mniejsza wysokość poszczególnych rat.

Wystarczy, że skorzystasz z Leasingu Swobodnego EFL. Dzięki temu rozwiązaniu możesz zmienić wysokość wybranej przez Ciebie raty, wykorzystując do tego konto w Portalu Klient EFL możesz obniżyć nawet 6 rat w ciągu roku. Warunkiem uzyskania dostępu do Leasingu Swobodnego jest dotrzymywanie terminowych wpłat przez 12 ostatnich miesięcy.

Tak – umożliwia to usługa Wewnątrzwspólnotowe Nabycie Towaru (WNT). Korzystając z niej, możesz wziąć w leasing samochód ciężarowy Isuzu zarejestrowany w dowolnym kraju członkowskim Unii Europejskiej. Warunkiem skorzystania z WNT jest transport pojazdu do Polski po podpisaniu umowy – w tej kwestii możesz liczyć na nasze pełne wsparcie.

Tak – w tym celu wydajemy stosowne upoważnienie, które standardowo zachowuje ważność przez 1 miesiąc. Dokument przygotujemy w wybranym przez Ciebie języku (polskim, angielskim, rosyjskim, francuskim lub niemieckim).

Skorzystaj z szerokiej oferty Isuzu w leasingu

Leasing Isuzu to doskonałe rozwiązanie dla firm, które pragną błyskawicznie zmodernizować flotę posiadanych aut ciężarowych. Dzięki leasingowi nie będziesz musiał ponosić znacznych wydatków związanych z zakupem samochodów. Eksperci EFL sprawdzą, jaka oferta będzie najlepsza dla Twojego przedsiębiorstwa, a następnie przygotują prostą i czytelną umowę, dzięki której szybko zrealizujesz swoje plany. Skontaktuj się z naszym konsultantem, by poznać pełnię możliwości EFL!

Isuzu – co warto wiedzieć o tej marce?

Podobnie jak inne znane japońskie firmy motoryzacyjne, również Isuzu może pochwalić się przeszło stuletnią historią. Tokijskie przedsiębiorstwo zaczynało od montowania brytyjskich autobusów, ale szybko wyrosło na jednego z największych producentów silników i innych kluczowych podzespołów samochodowych, który to status utrzymuje do dziś.

Głównym polem działalności Isuzu od początku pozostają pojazdy użytkowe: autobusy i autokary, ciężarówki czy też lekkie pojazdy dostawcze, które dowiodły swojej wartości pokonując miliony kilometrów po drogach całego świata. Auta Isuzu łączą w sobie japońską precyzję z atrakcyjną ceną, będąc pierwszym wyborem dla wielu firm i przedsiębiorstw na każdym kontynencie.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta