Isuzu Leasing

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów Isuzu
Zapytaj o ofertę

ISUZU – informacje o marce

ISUZU to japońska firma motoryzacyjna, która swoje stulecie ma już za sobą. Specjalizuje się głównie w produkcji samochodów ciężarowych, które miały ogromny wpływ na odbudowę Japonii po wojnie. ISUZU jako marka o bogatych tradycjach jest jednocześnie bardzo zorientowana na dostarczanie swoim klientom najnowszych rozwiązań i innowacji. Bardzo istotną misją ISUZU jest filozofia, która opiera się na tym, by produkowane pojazdy były godne zaufania klientów i służyły im długo i niezawodnie.

Leasing samochodu ciężarowego ISUZU – dlaczego warto?

Dopasuj ofertę leasingu ISUZU do swoich oczekiwań i planów wykorzystania samochodu ciężarowego. Leasing ISUZU w EFL ma wiele zalet, m.in. możliwość samodzielnej zmiany wysokości rat przez internet, rejestracja pojazdu w większości dużych i średnich miast w Polsce, bezgotówkowe tankowanie z Kartą Paliwową, błyskawiczna decyzja o przyznaniu leasingu czy odliczenie nawet do 100% podatku VAT.

Modele aut dostępne w ISUZU Leasingu

Dopasujemy ofertę ISUZU leasingu w EFL do Twoich potrzeb i przeznaczenia pojazdu ciężarowego. Oferta obejmuje różne modele min. ISUZU gamy N czy ISUZU gamy F.

ISUZULeasing – leasing ciężarowych samochodów używanych

Oferta ISUZU leasingu w EFL obejmuje szeroki wybór używanych samochodów ciężarowych. Zapraszamy do zapoznania się z wachlarzem elastycznych rozwiązań leasingu na ISUZU, które wspólnie dopasujemy do Twoich oczekiwań.

meżczyzna w samochodzie - dla kogo leasing samochodu
Dla kogo leasing?

Leasingobiorcą może być każdy podmiot prawa - osoba fizyczna, osoba prawna oraz jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną, a posiadająca zdolność prawną.

Samochody osobowe w leasingu stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy pełną gamę nowych modeli, oraz wiele modeli używanych samochodów marki Isuzu.

czas trwania leasingu
Czas trwania leasingu

Maksymalny okres ISUZU leasingu dla pojazdów ciężarowych to 60 miesięcy.

Zalety Isuzu Leasingu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W większości miejsc w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Uproszczone procedury i finansowanie
Uproszczone procedury i finansowanie

Bez zbędnych analiz

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Warunki leasingu ISUZU

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe, używane samochody ciężarowe marki Isuzu
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing finansowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Wykup:
1%
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania

Ponieważ w EFL gwarantujemy minimum formalności i staramy się, aby czas od złożenia wniosku, do odbioru ciężarówki Isuzu był jak najkrótszy. Nie wymagamy wpłaty własnej, możemy sfinansować 100% wartości pojazdu. Leasing na ciężarówki Isuzu jest korzystną formą finansowania, ponieważ rata leasingowa stanowi koszt uzyskania przychodu i możesz odliczyć 100% podatku VAT.

Nie ma górnej granicy wieku dla ciężarówek Isuzu w leasingu EFL. Możesz wziąć w leasing zarówno nowy, jak i używany pojazd Isuzu, aczkolwiek od tej reguły zdarzają się rzadkie wyjątki. Żeby upewnić się, czy Twoja wybrana ciężarówka Isuzu może być leasingowana w EFL, skontaktuj się z doradcą.

Leasing Swobodny to forma umowy leasingu, która umożliwia samodzielną zmianę wysokości rat po zawarciu umowy leasingowej, również w przypadku leasingu ciężarówek Isuzu. Dzięki Leasingowi Swobodnemu możesz obniżyć wysokość raty na ciężarówkę Isuzu nawet do złotówki. Warunkiem korzystania z Leasingu Swobodnego jest posiadanie aktywnej usługi Portal Klient EFL i posiadanie umowy leasingu na ciężarówkę Isuzu o wartości do 500 000 złotych. Pierwszą zmianę w harmonogramie spłat można dokonać już po 6 miesiącach trwania umowy. Warunkiem skorzystania z Leasingu Swobodnego jest terminowe regulowanie rat leasingowych.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta