Leasing wyposażenia magazynu

Korzystaj z nowoczesnego wyposażenia magazynu dzięki leasingowi EFL!
Zapytaj o ofertę

Wyposażenie magazynu

Posiadasz lub wynajmujesz magazyn i potrzebujesz do niego profesjonalnego wyposażenia? Nic prostszego! EFL oferuje leasing regałów magazynowych, prostych i zaawansowanych systemów magazynowych, wag magazynowych, systemów do przemieszczenia towarów i wielu innych urządzeń, usprawniających pracę w magazynie.

Jaki rodzaj maszyn wchodzi do tej grupy?

  • Wózek widłowy (magazynowy)
  • Podest ruchomy magazynowy
  • Regały magazynowe
  • Waga magazynowa
  • Dok i pomost przeładunkowy (rampa przeładunkowa)
  • Automatyczny system magazynowy
  • Wciągarka
  • Żuraw wewnętrzny
  • Suwnica
  • Taśmociąg przenośny

Zalety leasingu wyposażenia magazynu

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Zmiana wysokości rat
Zmiana wysokości rat

Przez internet w Leasingu Swobodnym

Czynsz w leasingu operacyjnym
Czynsz w leasingu operacyjnym

Stanowi w 100% koszt uzyskania przychodu

Umowa
Umowa

Zawierana u klienta lub w oddziale EFL

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasing

Warunki finansowania

Sprzęt:
nowy i używany
Wpłata własna:
od 0%
Waluta:
PLN, EUR
Okres finansowania:
do 60 miesięcy

Najczęściej zadawane pytania

Ponieważ w EFL gwarantujemy minimum formalności i staramy się, aby czas od złożenia wniosku, do odbioru wyposażenia magazynu był jak najkrótszy. Nie wymagamy wpłaty własnej w leasingu, możemy sfinansować 100% wartości wyposażenia magazynu. Leasing na wyposażenie magazynu jest korzystną formą finansowania, ponieważ rata leasingowa stanowi koszt uzyskania przychodu i możesz odliczyć 100% podatku VAT.

Leasing Swobodny to forma umowy leasingu, która umożliwia samodzielną zmianę wysokości rat po zawarciu umowy leasingowej, również w przypadku leasingu wyposażenia magazynu. Dzięki Leasingowi Swobodnemu możesz obniżyć wysokość raty na wyposażenie magazynu nawet do złotówki. Warunkiem korzystania z Leasingu Swobodnego jest posiadanie aktywnej usługi Portal Klient EFL i posiadanie umowy leasingu na wyposażenie magazynu o wartości do 500 000 złotych. Pierwszą zmianę w harmonogramie spłat dla leasingu na wyposażenie magazynu można dokonać już po 6 miesiącach trwania umowy. Warunkiem skorzystania z Leasingu Swobodnego jest terminowe regulowanie rat leasingowych.

Tak, jest to możliwe, ponieważ każda umowa leasingowa dopuszcza wcześniejsze zakończenie leasingu na wyposażenie magazynu, natomiast kwota wykupu jest zależna od rodzaju umowy. Leasing wyposażenia magazynu również wpisuję się w tą regułę. Jeżeli zawarłeś umowę na leasing kapitałowy, to kończąc umowę przed czasem możesz przejąć leasingowane wyposażenie magazynu, spłacając wszystkie pozostałe raty do spłaty oraz płacąc opłatę za tzw. wykup. Wysokość kwoty wykupu określa umowa leasingowa. Po uregulowaniu powyższych płatności EFL przenosi prawo własności wyposażenia magazynu na płatnika.

W przypadku leasingu operacyjnego na wyposażenie magazynu wcześniejsze zakończenie umowy jest również możliwe, ale w przypadku wykupu cena sprzedaży jest zależna od czasu trwania umowy. Jeżeli zakończenie umowy nastąpi po upływie 40% normatywnego okresu amortyzacji leasingowanego wyposażenia, wówczas można przejąć leasingowane wyposażenie magazynu spłacając wszystkie pozostałe raty do spłaty oraz płacąc opłatę za tzw. wykup. Jeżeli zakończenie umowy leasingu nastąpi przed upływem 40% normatywnego okresu amortyzacji leasingowanego wyposażenia magazynu, wówczas leasingowane wyposażenia podlega niezależnej wycenie, która jest porównywana z aktualną wartością rynkową. Cena sprzedaży to kwota wyższa.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta