25 lutego 2022

Informacja dla klientów. Niepokój wywołany sytuacją w Ukrainie

W związku z trudną sytuacją związaną z konfliktem zbrojnym w Ukrainie informujemy, że w ramach obsługi naszych klientów jesteśmy dla Państwa dostępni pod numerami infolinii: 801 404 444 lub 71 377 77 77 (czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16). Wszelkie wnioski i zgłoszenia związane z tą sytuacją, Które mogą wpłynąć na bieżącą współpracę z Grupą EFL, będą rozpatrywane indywidualnie. Podobnie jak to miało miejsce w przeszłości, również tym razem pokażemy pełną jedność we współpracy z naszymi klientami i okażemy możliwie adekwatne do zaistniałej sytuacji wsparcie.

Jednocześnie będziemy starać się przekazywać Państwu istotne z naszej perspektywy informacje, które mogą być ważne dla rozwoju biznesu. Jedną z nich są sygnały, które docierają do nas z firm ubezpieczeniowych, a dotyczące umów ubezpieczeń – wedle większości obowiązujących zapisów, ochrona assistance i ubezpieczenie AC nie będą uwzględniały zdarzeń na terenach objętych konfliktem.

Jeszcze raz zapewniamy, że wszystkie wnioski, które będą do nas wpływały – związane z tą sytuacją, będą traktowane z dbałością o dobro naszych klientów.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę  
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klienta EFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta