3 lipca 2024

Galyna Nechaeva w zarządzie EFL

Rada Nadzorcza EFL S.A. powołała Galynę Nechaevą na stanowisko członka zarządu ds. relacji pracowniczych i środowiska pracy. Galyna Nechaeva dotychczas pełniła w EFL funkcję dyrektora HR.

Galyna Nechaeva dołączyła do Grupy EFL w czerwcu 2020 roku w roli dyrektora HR. Była szczególnie zaangażowana w to, żeby stworzyć przyjazne miejsce pracy, w którym pracownik czuje się doceniany i może utrzymać dobre samopoczucie wg zasad wellbeingu. Główne projekty, za które odpowiadała, to: zmiana systemu motywacyjnego w celu przestrzegania wspólnej odpowiedzialności za wyniki Grupy, nowe biuro w Warszawie i rewitalizacja biura we Wrocławiu, żeby dopasować się do organizacji pracy w systemie hybrydowym oraz wspólne budowanie synergii ze wszystkimi podmiotami Grupy Credit Agricole Polska.

W czerwcu 2024 roku została powołana na stanowisko członka zarządu ds. relacji pracowniczych i środowiska pracy.

Galyna Nechaeva ma ponad 20-letnie doświadczenie pracy w różnych obszarach sektora bankowego, w tym 15-letnie w obszarze HR. Karierę zawodową rozpoczęła w 1996 roku w Banku Societe Generale, gdzie pełniła funkcje wsparcia gdzie pełniła funkcje wsparcia w takich obszarach, jak: kadry i płace, logistyka, księgowość i podatki oraz administracja. W 2007 roku dołączyła do Banku Credit Agricole w Ukrainie, pracując początkowo w obsłudze sieci handlowej. Od 2009 roku jest związana z obszarem HR. Początkowo pełniła funkcję HR Biznes Partnera i odpowiadała za sieć handlową. Następnie awansowała na stanowisko dyrektora HR, a w latach 2014–2019 pełniła rolę członka zarządu ds. HR Banku Credit Agricole w Ukrainie.

W roku 2019 w ramach polityki mobilności rozpoczęła pracę w Credit Agricole Bank Polska we Wrocławiu na stanowisku dyrektora HR. Była odpowiedzialna m.in. za  zdefiniowanie strategii HR zgodnie ze strategią globalnej firmy i Grupy CA, wdrożenie projektu Human Project w Banku oraz reprezentowanie Credit Agricole Bank Polska w projektach HR w Grupie CA.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę  
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klienta EFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta