21 października 2022

Eurofactor Polska Najlepszym Partnerem w Biznesie

Eurofator Polska SA  został uhonorowany prestiżowym wyróżnieniem Najlepszy Partner w biznesie w kategorii faktoring. Najlepszy Partner w biznesie jest doroczną nagrodą przyznawaną przez magazyn ekonomiczno-gospodarczy Home&Market. Celem rankingu jest wyłonienie firm, które mają bogatą ofertę usług, oferują innowacyjne rozwiązania oraz wyróżniają się  profesjonalizmem i rzetelnością. Nagroda dla Eurofactor przyznana została za budowanie bardzo dobrych relacji z klientami, indywidualne podejście do ich potrzeb i oczekiwań. Dzięki przynależności do Grupy Credit Agricole Leasing&Factoring (CAL&F) spółka oferuje rozwiązanie International Factoring Pass oparte na paneuropejskiej platformie faktoringowej wspólnej dla wszystkich podmiotów Grupy CAL&F we Francji, Niemczech, Belgii, Holandii, Hiszpanii, Włoszech, Polsce i Portugalii.

– Eurofactor Polska swoich partnerów biznesowych traktuje z należytą troską i najwyższym szacunkiem. Zgodnie ze strategią Grupy Credit Agricole SA klient jest w centrum naszej uwagi. W swoich działaniach  stawiamy nie tylko na dobrą dopasowaną do warunków rynkowych ofertę, ale również na wysokie standardy jakości obsługi. Aby zasłużyć na miano najlepszego partnera w biznesie nie wystarczy dobra współpraca w dobrych czasach, ale również wsparcie i pomoc w trudnych sytuacjach. O tym czy zasługujemy na miano najlepszego partnera w biznesie decydują nasi klienci i kontrahenci. Nam pozostaje tylko tak prowadzić nasz biznes, żeby odpowiadać na ich potrzeby i oczekiwania w taki sposób, aby na ten zaszczytny tytuł zasłużyć – stwierdził Stanisław Atanasow prezes zarządu Eurofactor Polska SA.

W tegorocznej edycji konkursu nagrodę otrzymała również należąca do Grupy EFL Spółka Carefleet.

Najlepszy Partner w biznesie

Nagrodę od 20 lat przyznaje miesięcznik ekonomiczno-gospodarczy Home&Market. Firmy nominowane są do niej na podstawie oceny usług oferowanych przez ostatnie 12 miesięcy oraz opinii największych przedsiębiorstw prywatnych.  Największe szanse na zwycięstwo mają firmy, które środowisko biznesowe uznaje za rzetelne i godne zaufania.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

801 404 444 Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę  

Znajdź oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klienta EFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta