24 stycznia 2023

EFL z certyfikatem HR Najwyższej jakości 2023

Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK) przyznało EFL certyfikat HR Najwyższej Jakości 2023. Wyróżnienie stanowi potwierdzenie dla pracowników oraz kandydatów, że firma jest dobrym i wiarygodnym pracodawcą, stosującym najnowsze rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

W Grupie EFL pracuje ok. 900  osób, nie tylko w głównych biurach we Wrocławiu czy w Warszawie, ale także w licznych oddziałach regionalnych rozproszonych po całej Polsce. Dlatego tak ważne jest odpowiednie zarządzanie polityką personalną i prowadzenie wielu działań czyniących z EFL atrakcyjnego pracodawcę dla wszystkich pracowników. Dotyczy to również pierwszego momentu styku kandydatów z naszą organizacją, czyli rekrutacji i onboardingu. Krok po kroku wdrażamy nowe rozwiązania i poszerzamy ofertę pracowniczą. Zdajemy sobie sprawę, że jest to proces ciągły, który musi być dobrze zaplanowany i konsekwentnie realizowany. Nagroda „HR Najwyższej Jakości” to dla nas kolejne potwierdzenie, że zmierzamy w dobrym kierunku. Pokazuje, że dynamicznie odpowiadamy na zmiany, ale też sami kreujemy dobre praktyki HR-owe – powiedziała Galyna NECHAEVA, Dyrektor Departamentu HR w Grupie EFL.

Na całokształt polityki personalnej składają się między innymi takie obszary, jak: rekrutacja, onboarding, benefity, rozwój, angażowanie i docenianie pracowników. To właśnie te elementy zostały poddane ocenie w organizacjach certyfikowanych przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. Badaniu ankietowanemu poza procesami HR podlega także wybrany projekt HR. W efekcie, wyróżnienie jest przyznawane organizacjom stosującym najnowsze rozwiązania w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę  
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klienta EFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta