13 lutego 2023

EFL z certyfikatem Friendly Workplace 2022

Grupa EFL po raz kolejny otrzymała godło i nagrodę specjalną „Friendly Workplace 2022” za nowoczesne standardy w obszarze kultury organizacyjnej oraz relacji pracowniczych. W szczególności docenione zostały aktywne działania na rzecz przyjaznego i angażującego środowiska pracy oraz poszanowanie idei work-life balance.

– EFL to silna marka obecna na rynku leasingu od ponad trzydziestu lat. Naszą Grupę w tym momencie tworzy ok. 900 pracowników zatrudnionych w pięciu spółkach zlokalizowanych nie tylko w biurach we Wrocławiu czy Warszawie, ale rozprooszonych w kilkudziesięciu oddziałach w całej Polsce. Do tego jesteśmy częścią dużej, międzynarodowej Grupy Crédit Agricole o rozbudowanych strukturach. Taka pozycja daje ogromne możliwości, jak również stawia przed nami wiele wyzwań i zobowiązań wobec ludzi, którzy tworzą naszą markę. Dlatego cały czas przykładamy dużą wagę do inwestowania w szeroko rozumiany rozwój pracowników. Konsekwentnie od kilku lat realizujemy nasze flagowe inicjatywy, które są bardzo dobrze oceniane przez pracowników, a z drugiej strony cały czas poszukujemy nowych rozwiązań, które jeszcze bardziej uczynią EFL „friendly workplace” – powiedziała Galyna NECHAEVA, Dyrektor Departamentu HR w Grupie EFL.

W uzasadnieniu przyznania nagrody „Friendly Workplace 2022” czytamy „Przyznajemy nagrodę specjalną za nowoczesne standardy w obszarze kultury organizacyjnej oraz relacji pracowniczych; aktywne działania na rzecz przyjaznego i angażującego środowiska pracy; poszanowanie idei work-life balance, a także odpowiedzialne i kompleksowe podejście do ochrony zdrowia i dobrostanu pracowników.”

Wśród działań z ubiegłych lat warto szczególnie wyróżnić nasz program well-beingowy, który ma za zadanie wspierać ideę work-life balance w naszej organizacji i promować zdrowy, i aktywny tryb życia. Programami rozwojowymi wspieramy managerów, talenty i każdego pracownika, który chce się doszkalać. Promujemy system rekrutacji wewnętrznych w całej Grupie Crédit Agricole, aby dać więcej możliwości rozwoju kompetencji i kariery wewnątrz organizacji.

„Friendly Workplace” to wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla firm, które charakteryzuję się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników. W konkursie nagradzane są podmioty, które szanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym, tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami, inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych oraz zainteresowań.

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę  
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klienta EFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta