17 kwietnia 2023

EFL gra dalej z Narodowym Forum Muzyki

EFL został Partnerem Narodowego Forum Muzyki (NFM) we Wrocławiu. W ramach podpisanej w kwietniu br. umowy leasingodawca wesprze instytucję finansowo, natomiast NFM zaoferuje pakiet świadczeń promocyjnych dla pracowników EFL. Jest to już kolejna umowa partnerska pomiędzy organizacjami. Wcześniejsza dotyczyła przekazania NFM w użytkowanie samochodu dostawczego.

Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego to instytucja kulturalna we Wrocławiu współprowadzona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Gminę Wrocław oraz Województwo Dolnośląskie. NFM powstało 22 maja 2014 roku z połączenia Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans i Filharmonii im. W. Lutosławskiego we Wrocławiu. Jednym z inicjatorów utworzenia Narodowego Forum Muzyki oraz budowy nowej sali koncertowej był Andrzej Kosendiak, obecny dyrektor NFM. Narodowe Forum Muzyki organizuje działalność trzynastu zespołów instrumentalnych i wokalnych. Prowadzi również liczne projekty edukacyjne dla dzieci i młodzieży, a także inicjatywy skierowane do dorosłych, propagujące udział w życiu kulturalnym.

– Po raz kolejny zdecydowaliśmy się zostać partnerem NFM. Zgodnie z hasłem przewodnim, pod którym przebiega nasza współpraca – Z korzyścią dla biznesu i kultury – dokładamy niewielką cegiełkę do realizowanych przez NFM działań na rzecz krzewienia szeroko rozumianej kultury. NFM stał się symbolem Wrocławia. Obiekt dysponuje jedną z najlepszych sal koncertowych w Europie, a jej walory podziwiają najwięksi światowi artyści. Dzięki naszej tegorocznej umowie pracownicy Grupy EFL i ich rodziny będą mogli skorzystać z promocyjnych cen biletów na wybrane wydarzenia, a nasze finansowe wsparcie posłuży realizacji przez NFM kolejnych projektów i wydarzeń – powiedział Radosław Woźniak, prezes zarządu EFL.

– W Polsce, podobnie jak w innych krajach, w których dobro wspólne jest cenioną wartością, finansowanie działalności instytucji kultury i sztuki leży w gestii państwa. Jednak miarą rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, jego dojrzałości i świadomości tego, co ważne, jest zaangażowanie jego członków w rozwój kultury. Odpowiedzialność za wspólnotę spoczywa na każdym z nas, na jednostkach, ale też przedsiębiorstwach. Przeznaczając część zysków na ochronę zdrowia, sport czy właśnie sztukę, wykazują one troskę i chęć współtworzenia lepszej rzeczywistości. Niezwykle cieszę się, że EFL od wielu już lat wspiera polską kulturę i współpracuje z Narodowym Forum Muzyki. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewniać mieszkańcom naszego kraju wydarzenia artystyczne oraz edukacyjne na najwyższym, światowym poziomie – podkreśla Andrzej Kosendiak, Dyrektor Narodowego Forum Muzyki.

 

 

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę  
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klienta EFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta