Rebranding

Od ponad 20 lat jesteśmy częścią szeroko rozpoznawalnej marki – Credit Agricole. Nowa identyfikacja wizualna podkreśla naszą integralność. Zmieniamy logotyp, kolorystykę i stylistykę materiałów, które nawiązują do Grupy Credit Agricole w Polsce. Utożsamianie się z nią oznacza większą rozpoznawalność, więcej możliwości oraz różnorodność produktów dostępnych dla naszych klientów i partnerów.

W Grupie będziemy działać jeszcze sprawniej

Szybka obsługa
Szybka obsługa

i reakcja na Wasze potrzeby

Partnerstwo w biznesie
Partnerstwo w biznesie

jasne reguły, minimum formalności

Wiele produktów do wyboru
Wiele produktów do wyboru

leasing, wynajem, ubezpieczenia, faktoring, finanse

Eksperckie doradztwo
Eksperckie doradztwo

na zawsze

Poznaj zmianę z korzyścią dla Twojego biznesu

.

.

Nadal zapewniamy wsparcie i wysoką jakość usług

  • Dobre momenty budują nasze dobre relacje.
  • Widzimy przedsiębiorców, a nie numery kont.
  • Łączymy z korzyścią dla Ciebie usługi finansowe, leasingowe, ubezpieczeniowe, faktoring oraz wynajem.

Dlaczego zmiana jest konieczna

Radosław Woźniak

Prezes Zarządu EFL

Od ponad 20 lat jesteśmy częścią międzynarodowej marki Credit Agricole, jednej z największych instytucji finansowych na świecie. To prestiż i motywacja do wspólnego działania, wymiany najlepszych praktyk, łączenia usług i produktów w jednej Grupie. Kompleksowe rozwiązania finansowe są przewagą rynkową. Do tego dążymy, bo jest to kierunek przyszłości. Już teraz wiemy, że klienci chcą być obsługiwani online, szybko i najlepiej w jednym miejscu. Możemy to zapewnić, kiedy połączymy nasze kompetencje i doświadczenie. I to pod wspólnymi barwami, które identyfikują nas z Grupą Credit Agricole, żeby nasi klienci, kontrahenci i partnerzy nie mieli wątpliwości, z jaką marką współpracują. Nasze logo dziś zmienia się wizualnie, ale to ciągle ten sam leasing EFL, który znacie.

 

Wojciech Przybył

Członek Zarządu EFL

Brand to tożsamość marki. To także jasny komunikat dla klientów, partnerów biznesowych, kim jesteśmy i z kim chcemy się identyfikować, i co mamy im do zaoferowania. Od ponad 20 lat, będąc częścią Credit Agricole (największej, najlepszej), dostarczamy polskim przedsiębiorcom rozwiązania w obszarze finansowania środków trwałych, specjalistycznych usług zarządzania pojazdami w ramach oferty najmu oraz rozwiązań faktoringowych. Grupa Credit Agricole w Polsce to także prężnie rozwijający się bank, ubezpieczyciel oraz asset management (Amundi). Dlatego zmieniamy identyfikację wizualną naszą i naszych spółek, by pokazać, że jesteśmy w Grupie Credit Agricole. Chcemy zapewnić naszym klientom kompleksową ofertę korzyści w szerokiej palecie różnych rozwiązań finansowych w ramach całej Grupy Credit Agricole w Polsce. To odpowiedź na dzisiejsze i przyszłe potrzeby naszych klientów.

Jesteśmy jedną Grupą Credit Agricole!

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta