Leasing  dla startupów

Leasing
dla startupów

Finansowanie startupów – skorzystaj z leasingu już od pierwszego dnia działalności.
Zapytaj o ofertę

Leasing dla firm od pierwszego dnia działalności

Zakładasz firmę i potrzebujesz środków na rozwój biznesu? Oferujemy leasing dla startupów w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Finansowanie jest możliwe już od pierwszego dnia prowadzenia firmy – bez względu na branżę. W ramach umowy leasingowej możesz korzystać z wybranych przedmiotów już na starcie Twojego biznesu, bez ponoszenia dużych, jednorazowych wydatków na ich zakup.

Leasing dla startupów w EFL jest łatwo dostępny. Zapewniamy elastyczne warunki, m.in. pod względem długości umowy, wysokości raty czy wysokości wpłaty własnej. Dostosujesz je do własnych potrzeb i możliwości finansowych firmy. Możesz zdecydować się np. na leasing samochodu od pierwszego dnia działalności, ale dostępnych jest też wiele innych przedmiotów, w tym: sprzęt IT, maszyny rolnicze, sprzęt budowlany, wózki widłowe, sprzęt do produkowania zielonej energii, maszyny do obróbki drewna, metali i tworzyw sztucznych, urządzenia gastronomiczne czy niektóre elementy wyposażenia warsztatu samochodowego.

dla-kogo-startup-it

Dla kogo?

Złóż wniosek o finansowanie startupów, jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą. Przedmiot w leasing startup może wziąć bez względu na branżę czy status VAT.

Serwer IT

Co można leasingować?

Leasing od pierwszego dnia działalności pozwala sfinansować różne środki trwałe, w tym samochód osobowy i dostawczy do 3,5 t, sprzęt komputerowy, wózek widłowy, sprzęt budowlany, piec gastronomiczny lub piekarniczy, a także różnego rodzaju maszyny rolnicze i przemysłowe oraz przedmioty z kategorii OZE.

czas-leasingu-startup-it

Czas trwania leasingu

To, ile może trwać leasing dla startupów, zależy od rodzaju przedmiotu. Przykładowo umowę o finansowanie samochodu osobowego zawrzesz maksymalnie na 60 miesięcy, a sprzętu IT na 36 miesięcy. W leasingu operacyjnym obowiązuje również minimalny czas trwania – 40% normatywnego okresu amortyzacji (np. 2 lata w przypadku samochodu).Maksymalny okres leasingu sprzętu IT to 36 miesięcy.

Finansowanie startupów – warunki

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t: nowe lub używane (maksymalnie 3-letnie)
Nowa Technika Biurowa
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing finansowy
Waluta:
Leasing: PLN i EUR
Wpłata własna:
od 20%
Okres leasingu:
Samochody do 60 mies., urządzenia IT do 36 mies.
Dostępny dla:
Jednoosobowych działalności gospodarczych
Minimalny wiek klienta:
25 lat

Najczęściej zadawane pytania na temat leasingu dla startupów

Oferujemy finansowanie startupów przedsiębiorcom, którzy założyli jednoosobową działalność gospodarczą i ukończyli co najmniej 25 lat. Możesz złożyć wniosek o leasing na start bez względu na status VAT czy branżę, w jakiej prowadzisz biznes.

W przypadku leasingu dla startupów musisz zapewnić wkład własny. Opłata wstępna, którą ponosi leasingobiorca, wynosi co najmniej 20% wartości przedmiotu.

Tak – możesz wnioskować o leasing dla startupu już pierwszego dnia po zarejestrowaniu firmy. Finansujemy nowe i używane samochody wszystkich popularnych marek – modele osobowe oraz dostawcze, w tym sprowadzane z zagranicy w ramach transakcji WNT.

Leasing dla nowych firm dostępny jest w dwóch walutach – PLN i EUR.

Tak – przedmiot leasingu możesz wykupić na korzystnych warunkach po sfinalizowaniu umowy leasingu operacyjnego. Jeśli wybierzesz finansowy leasing dla startupów, przedmiot stanie się Twoją własnością automatycznie po zakończeniu finansowania.

Leasing od pierwszego dnia działalności – to się opłaca!

Finansowanie startupów leasingiem pozwoli Ci pozyskać środki na rozwój nowo otwartej firmy. Nie wydasz jednorazowo sporej kwoty gotówki, lecz będziesz spłacać przedmiot w niedużych ratach ze swoich bieżących przychodów. Dzięki temu zdołasz wyposażyć firmę w różne środki trwałe, których potrzebujesz, aby rozwinąć nowe przedsiębiorstwo. W ten sposób zabezpieczysz swoją płynność finansową.

Leasing dla nowej firmy jest łatwo dostępny – z oferty możesz skorzystać już od pierwszego dnia działalności. Warunki umowy dostosujesz do swoich potrzeb i możliwości finansowych – m.in. pod względem wysokości raty, okresu finansowania, kwoty wykupu czy harmonogramu spłaty. W leasing dla startupów możesz wziąć różne przedmioty, w tym samochód osobowy lub dostawczy, sprzęt IT i oprogramowanie, sprzęt budowlany, maszyny rolnicze (np. pług, kombajn, ciągnik) oraz inne specjalistyczne maszyny przemysłowe.

Po zakończeniu umowy zyskasz możliwość wykupu na korzystnych warunkach. Dzięki temu sprawdzony w firmie przedmiot stanie się Twoją własnością. W leasingu operacyjnym możesz też zrezygnować z wykupu, co pozwoli Ci wymienić środek trwały na nowszy model.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta