Angelika Chimkowska

Angelika Chmikowska - ekspert w dziedzinie budowania marki osobistej

Strateg Social Sellingu i Silnych Marek. Specjalizuje się w tworzeniu skutecznej komunikacji i sprzedaży wykorzystującej social media (szczególnie Linkedin). Wymieniona przez Forbes na 5. miejscu wśród 25 mistrzyń polskiego Linkedin. Autorka książek: „Psychologia zmiany w życiu i biznesie” oraz „Silna Marka na Linkedin, czyli social selling w praktyce”. Wersja angielska „Strong Brand on LinkedIn social selling in practice” dostępna na Amazon. Współautorka „Biblia e-biznesu 3.0”

Doświadczenie zawodowe: Posiada managerskie doświadczenie pracy dla takich korporacji jak Henkel, Lyreco, L’Oreal. W czasie 16 lat pracy w dużych organizacjach odpowiedzialna za zarządzanie marketingiem, ale również 8 lat pracy bezpośredniej w sprzedaży. Od 2017 roku prowadzi własną firmę. Prowadzi wraz z zespołem projekty rozwojowe oraz wdrożeniowe z zakresu social sellingu, personal brandingu oraz employee advocacy. Absolwentka Executive MBA (Coventry University UK), SGH oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Wśród jej klientów znaleźli się m.in.: Brother, Ericsson, Hestia, Nokia, PwC, Volvo, Millennium, LGK, BDI, Xerox, Beck, Warta, Santander, Microsoft i wielu, wielu innych.

Prelegentka prestiżowych konferencji m.in. Pulsu Biznesu czy Europejskie Forum Gospodarcze, Social Media Week czy I Love Marketing, Festiwal Innowacji Małopolska.
Wywiady i publikacje jej autorstwa do tej pory ukazały się w m.in.: Wysokie Obcasy, Coaching, Benefit, Biznesmen, Marketer Plus, Puls Biznesu, Rzeczpospolita.
Więcej informacji na: chimkowska.com

Obejrzyj webinar z ekspertką

Czy sukces zawodowy można pogodzić z życiem prywatnym? Można, a nawet trzeba! Ale jak to zrobić?

Podczas webinaru „Sukces nie ma płci” w ramach projektu Kobiety w biznesie Angelika Chimkowska – businesswoman, strateg social sellingu i silnych marek osobistych, wymieniona wśród 25 mistrzyń LinkedIna przez Forbes Women. Autorka książek: „Psychologia zmiany w życiu i biznesie” oraz „Silna Marka na LinkedIn, czyli social selling w praktyce”, współautorka „Biblii e-biznesu 3.0″ podzieliła się swoimi cennymi i praktycznymi wskazówkami.

Obejrzyj nagranie, jeśli chcesz poznać Jej przepis na sukces w życiu zawodowym i prywatnym.

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portalu klientEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta