EFL Finance – Senior Business Process Quality Manager

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania i wyzwania na stanowisku:
  • analiza obszarów biznesowych w organizacji w celu identyfikacji kluczowych procesów biznesowych
  • analiza kluczowych procesów biznesowych w kontekście identyfikacji potencjału do usprawnień
  • projektowanie nowych procesów biznesowych wynikających z potrzeb organizacji
  • analiza danych procesowych, definiowanie punktów kontrolnych w procesie i kluczowych wskaźników efektywności
  • rekomendowanie działań mających na celu poprawę wydajności procesów
  • zapewnienie wsparcia dla właścicieli biznesowych, managerów i zespołów oraz nadzór nad wdrażaniem usprawnień procesowych
  • stały monitoring w zakresie zarządzania procesowego poprzez rozwijanie metod zarządzania procesami
Od kandydatów wymagamy:
  • minimum 5-letniego doświadczenia w prowadzeniu projektów o charakterze procesowym w organizacji, potwierdzonego wymiernymi sukcesami
    • certyfikacji z zakresu zarządzania procesowego (np. Lean Management, Process Management, Six Sigma)
    • silnie rozwiniętej umiejętności współpracy z osobami na różnych szczeblach w organizacji
    • wysokiego poziomu orientacji na rezultat i dobrej organizacji pracy własnej
    • sprawności w komunikowaniu się, umiejętności budowania relacji w codziennych kontaktach
    • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
    • znajomość zagadnień związanych z produktami leasingowymi/bankowymi/ubezpieczeniowymi – preferowane
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji
  • przyjazną atmosferę pracy
  • opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny
  • pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym Business Garden

Złóż aplikację online
Pracuj.pl

801 404 444 Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?