EFL – Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych

Grupa EFL otrzymała tytuł Great Place to Work! Jest to najbardziej rozpoznawalne wyróżnienie dla „pracodawcy z wyboru”. Certyfikacja jest oparta w całości na głosach naszych pracowników, którzy licznie wyrazili opinie na temat swoich doświadczeń w miejscu pracy.

Zadania i wyzwania na stanowisku:

  • prowadzisz i aktualizujesz dokumentację dotyczącą przetwarzania danych osobowych
  • bierzesz udział w projekcie związanym z ochroną danych osobowych
  • prowadzisz rejestry związane z ochroną danych osobowych
  • bierzesz udział w zadaniach w celu budowania rozwiązań bezpiecznego przetwarzania danych osobowych

Nasze oczekiwania:

  • masz wykształcenie wyższe (może być w trakcie studiów)
  • posiadasz wiedzę na temat praktyk w dziedzinie ochrony danych
  • masz wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • jesteś samodzielny/-a w działaniu, asertywny/-a oraz dbasz o terminowość i wysoką jakość realizowanych zadań
  • masz umiejętności pracy w zespole
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
  • biegle znasz MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

To możemy zaoferować:

  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B lub umowy zlecenia
  • Ciekawe zadania poprzez uczestnictwo w strategicznych projektach firmy
  • pracę w zespole ochrony danych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • praca hybrydowa (wymagana obecność w biurze minimum 8 dni w miesiącu)

złóż aplikację online

Zalety pracy u nas

Program well-beingowy

Opieka medyczna

Ubezpieczenie grupowe

Pakiet sportowy

Praca hybrydowa

Inicjatywy dobroczynne

Spotkania integracyjne

Pracuj.pl

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział

Skorzystaj z

Portal klienta EFL