EFL Finance – Specjalista ds. Sprzedaży Zdalnej i Obsługi Klienta

Grupa EFL otrzymała tytuł Great Place to Work! Jest to najbardziej rozpoznawalne wyróżnienie dla „pracodawcy z wyboru”. Certyfikacja jest oparta w całości na głosach naszych pracowników, którzy licznie wyrazili opinie na temat swoich doświadczeń w miejscu pracy.

Zadania i wyzwania na stanowisku:

  • sprzedajesz produkty i usługi oferowane przez Grupę EFL/CA z wykorzystaniem narzędzi do obsługi zdalnej
  • nawiązujesz i budujesz relacje z pozyskanymi klientami poprzez elektroniczne kanały komunikacji
  • realizujesz wyznaczone cele sprzedażowe i jakościowe
  • zachowujesz wysokie standardy obsługi klienta
  • współpracujesz z partnerami produktowymi, innymi zespołami sprzedażowymi oraz jednostkami wspierającymi sprzedaż w kontekście kreowania nowych inicjatyw produktowych, sprzedażowych, a także usprawniających proces
  • stale poszerzasz wiedzę i dogłębnie poznajesz produkty Grupy EFL/CA oraz konkurencji w szczególności w zakresie oferty skierowanej do segmentu SOHO/SME, a także dzielisz się zdobytymi informacjami ze współpracownikami

Nasze oczekiwania:

  • masz wysoką motywację do działania i osiągania wyników, tworzenia nowych rozwiązań
  • umiesz budować relacje z klientem również za pomocą elektronicznych kanałów komunikacji
  • jesteś osobą samodzielną w realizacji powierzonych zadań
  • umiesz pracować w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • znasz pakiet MS Office, narzędzia do połączeń zdalnych i umiesz się nimi biegle posługiwać
  • posiadasz wykształcenie min. średnie

To możemy zaoferować:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie, istniejącej na rynku od ponad 32 lat
  • możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Crédit Agricole, której jesteśmy częścią
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy za Twoje wyniki w pracy oraz organizacji
  • proponujemy szkolenia i programy rozwojowe, aby Twoja kariera zawodowa szła na przód
  • możesz pracować hybrydowo – zarówno zdalnie jak i w nowoczesnym biurze
  • zadbamy o Twój dobrostan – możesz brać udział w programie well-beingowym Be_well_at_EFL
  • dajemy możliwość angażowania się społecznie – każdego roku możesz korzystać z 5 dni wolnych od pracy i przeznaczyć je na działania społeczne, a także brać udział w naszych akcjach CSR-owych
  • czeka na Ciebie platforma rozwoju osobistego, a w życiowych sytuacjach kryzysowych możesz liczyć na wsparcie psychologa
  • oferujemy pracę w miejscu, w którym możesz być sobą bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę

złóż aplikację online

Zalety pracy u nas

Program well-beingowy

Opieka medyczna

Ubezpieczenie grupowe

Pakiet sportowy

Praca hybrydowa

Inicjatywy dobroczynne

Spotkania integracyjne

Pracuj.pl

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział

Skorzystaj z

Portal klienta EFL