EFL Finance – Samodzielny Specjalista ds. Ubezpieczeń (B2B)

Grupa EFL otrzymała tytuł Great Place to Work! Jest to najbardziej rozpoznawalne wyróżnienie dla „pracodawcy z wyboru”. Certyfikacja jest oparta w całości na głosach naszych pracowników, którzy licznie wyrazili opinie na temat swoich doświadczeń w miejscu pracy.

Zadania i wyzwania na stanowisku:

  • wspierasz przy wdrażaniu nowego systemu do ubezpieczeń
  • realizujesz procesy dystrybucji (sprzedaż i obsługa) ubezpieczeń dla różnych produktów ubezpieczeniowych i procesów
  • współpracujesz z zakładami ubezpieczeń  i EFL w zakresie rozliczeń produktów ubezpieczeniowych
  • wspierasz w szkoleniach pracowniczych dotyczących pracy na nowym systemie
  • udzielasz informacji zwrotnych dotyczących działania nowych procesów
  • raportujesz wyniki wykonanych działań do Dyrektora Departamentu
  • wspierasz Doradców w procesie sprzedaży i negocjacji składek

Nasze oczekiwania:

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku (w branży ubezpieczeniowej lub finansowej)
  • posiadasz uprawnienia agenta ubezpieczeniowego
  • posiadasz doświadczenie w pracy przy projektach
  • masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjnych
  • jesteś zorientowany/a na rezultat
  • umiesz pracować w zespole w sposób efektywny
  • umiejętnie organizujesz pracę własną oraz pracę pod presją czasu
  • umiesz zastosować pakiet MS Office w praktyce

Oferujemy:

  • współpracę B2B
  • szkolenia na start i kompleksowe wdrożenie
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Credit Agricole
  • możliwość rozwoju pod okiem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży
  • przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę
  • oraz niezapomniane imprezy integracyjne i eventy firmowe!

złóż aplikację online

Zalety pracy u nas

Program well-beingowy

Opieka medyczna

Ubezpieczenie grupowe

Pakiet sportowy

Praca hybrydowa

Inicjatywy dobroczynne

Spotkania integracyjne

Pracuj.pl

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział

Skorzystaj z

Portal klienta EFL