EFL Finance – Manager Sprzedaży

Miejsce pracy: Poznań

Zadania i wyzwania na stanowisku:
  • aktywne pozyskiwanie klientów i partnerów biznesowych, aby realizować własną sprzedaż
  • zarządzanie podległym zespołem i osiąganie wspólnych celów sprzedażowych
  • współtworzenie i nadzorowanie realizacji strategii sprzedaży na lokalnym rynku
  • wspieranie zespołu handlowców w procesie sprzedaży i pracowanie nad best practice
  • wdrażanie i usprawnianie wspólnie z nami nowego modelu pracy handlowca
  • rozwijanie swoich kompetencji przywódczych i umiejętności sprzedażowych
  • budowanie i rozwijanie efektywnych zespołów sprzedażowych
Od kandydatów oczekujemy:
  • świadomości, jak ważna jest efektywność i jakość w procesie sprzedaży i obsługi klienta
  • doświadczenia w kierowaniu zespołem
  • umiejętności doradzanie klientom i rozpoznawania ich potrzeb
  • nastawienia na realizację celów
  • znajomości produktów finansowych i wiedzy, czym się kierować podejmując decyzje kredytowe
  • znajomości lokalnego rynku: dostawców maszyn, urządzeń, samochodów ciężarowych, dostawczych i osobowych
  • umiejętności pracy zespołowej, motywowania oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie premiowe
  • narzędzia do realizowania celów sprzedażowych: samochód, laptop, telefon komórkowy
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, program sportowo-rekreacyjny

Złóż aplikację online
Znajdz nas na:
GoldenLine
Pracuj.pl

Obsługa Klienta
Przejdz do serwisu
Leasing dla Twojego biznesu
Dowiedz się więcej
To się uda!