EFL Finance – Doradca Finansowy

Miejsce pracy: Legnica

Grupa EFL otrzymała tytuł Great Place to Work! Jest to najbardziej rozpoznawalne wyróżnienie dla „pracodawcy z wyboru”. Certyfikacja jest oparta w całości na głosach naszych pracowników, którzy licznie wyrazili opinie na temat swoich doświadczeń w miejscu pracy.

Zadania i wyzwania na stanowisku:

  • aktywne pozyskiwanie i budowa własnego portfela Klientów oraz zarządzanie relacjami z Klientami i Partnerami biznesowymi
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • identyfikacja potrzeb inwestycyjnych Klientów, negocjowanie ofert oraz finalizacja sprzedaży
  • profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów

Nasze oczekiwania:

  • do naszego zespołu poszukujemy ludzi, którzy lubią sprzedaż, dobrze czują się w pracy z Klientem oraz chcą rozwijać swoją karierę w świecie finansów
  • wysoka motywacja do działania i osiągania wyników, samodzielność, wytrwałość oraz inicjatywa – będą potrzebne przy realizacji celów sprzedażowych
  • umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji – to bardzo ważne w pracy z Klientami i Partnerami biznesowymi
  • otwartość na potrzeby Klienta, szacunek i odpowiedzialność – bo to kluczowe wartości w naszej firmie
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość produktów finansowych. Jeśli jednak nie posiadasz doświadczenia- wszystkiego Cię nauczymy
  • gotowość do nauki i podnoszenia kompetencji
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie wyższe – mile widziane
  • pozytywne nastawienie i poczucie humoru – bardzo wskazane:)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej, istniejącej od 31 lat na rynku firmie
  • elastyczne podejście: pracę na podstawie UoP lub na zasadzie B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników)
  • szkolenia na start i kompleksowe wdrożenie
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Credit Agricole
  • możliwość rozwoju pod okiem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży
  • przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy bez względu na wiek, płeć, stopień sprawności czy jakąkolwiek inną cechę
  • oraz niezapomniane imprezy integracyjne i eventy firmowe!

złóż aplikację online

Zalety pracy u nas

Program well-beingowy

Opieka medyczna

Ubezpieczenie grupowe

Pakiet sportowy

Praca hybrydowa

Inicjatywy dobroczynne

Spotkania integracyjne

Pracuj.pl

Koszt połączenia wg stawki operatora.
Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę
Znajdź oddział

Skorzystaj z

Portal klienta EFL