EFL – Analityk Kredytowy

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania i wyzwania na stanowisku:
  • analiza dokumentów do wniosku leasingowego
  • analiza ryzyka kredytowego transakcji leasingowych w tym ocena zdolności kredytowej
  • przygotowywanie aplikacji kredytowych wraz z opinią w zakresie ryzyka kredytowego
  • przygotowywanie rekomendacji transakcji dla osób decyzyjnych
  • podejmowanie decyzji w ramach przyznanych kompetencji
Od kandydatów oczekujemy:
  • 2 letniego doświadczenia w obszarze analizy kredytowej
  • umiejętności dokonywania oceny finansowej i ekonomicznej podmiotów gospodarczych
  • znajomości zasad oceny ryzyka kredytowego
  • znajomości bieżącej sytuacji gospodarczej kraju oraz wskaźników makroekonomicznych
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki ekonomiczne: finanse, bankowość) lub ostatni rok studiów magisterskich
  • umiejętności analitycznego oraz syntetycznego myślenia
  • samodzielności, dobrej organizacji pracy
  • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • znajomości obsługi pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • umowę o pracę i motywujące premie
  • ciekawe zadania i możliwość rozwoju swoich kompetencji
  • pracę w środowisku pozwalającym na zachowanie work-life balance
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pracę w centrum Wrocławia (parking rowerowy)