Jesteś aktywny, zawsze fair, gotowy współpracować uważasz, że warto podważać status quo i brać odpowiedzialność za swoje działania - rozwijaj swoją karierę zawodową z nami!

Zobacz oferty pracy

EFL dla Młodych

Między
nami

Pracowników Grupy EFL łączy wspólny cel:
działanie dla trwałego rozwoju naszych klientów
szanując ich czas i pieniądze oraz zaufanie jakim
nas obdarzają

 • Jesteśmy największą firmą leasingową w Polsce
 • Zatrudniamy w Grupie EFL ponad 1000 osób
 • W 26 oddziałach pracuje ponad 250 doradców finansowych
 • Naszym atutem jest wiedza i doświadczenie
 • Rozwijamy i podnosimy kompetencje naszych pracowników poprzez liczne kursy i szkolenia
 • Nowym pracownikom oferujemy szkolenia wprowadzające
 • Oferujemy bogaty pakiet socjalny, m.in. prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenia
 • Integrujemy się i odpoczywamy na wyjazdach szkoleniowych

Zalety

Programy rozwojowe

Opieka medyczna

Ubezpieczenie grupowe

Multisport

Egzotyczne podróże

Poza pracą kładziemy dużą wagę do zaangażowania na rzecz społeczeństwa i środowiska

 • Akcja Zaczytani

  Dotychczas przekazaliśmy ponad 600 książeczek do Biblioteczki Małego Pacjenta, która mieści się na Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Każdy z pacjentów może zabrać wybraną przez siebie książeczkę do sali szpitalnej, a następnie do domu. Miło nam, kiedy na twarzach dzieci pojawia się uśmiech.

 • Drużyna piłkarska

  W skład piłkarskiej drużyny Grupy EFL wchodzą przedstawiciele wszystkich spółek Grupy EFL. Nasza drużyna gra w II lidze Śląsk Wrocław PRO. Treningi sprzyjają integracji i utrzymywaniu w dobrej kondycji.

 • Wspieramy Zaangażowanych Społecznie

  Program zainicjowany w przez Grupę Credit Agricole w 2008 już od 10 lat wspiera finansowo projekty realizowane przez stowarzyszenia, fundacje charytatywne, w których działają nasi pracownicy. Od 2017 roku EFL dołączył do programu i już mamy za sobą dwa projekty dofinansowane w kwocie 20000 pln. W programie może wsiąść udział każdy pracownik, który jest członkiem stowarzyszenia non-profit lub fundacji charytatywnej, czynnie w niej działa i zgłosi projekt realizowany w ramach jej działalności.

 • Pomaganie mamy we krwi

  Doroczne akcje krwiodawstwa w okresie wakacyjnym w Grupie EFL to tradycja. Posiadamy CERTYFIKAT FIRMY PROMUJĄCEJ HONOROWE ODDAWANIE KRWI. Doceniono nas za organizację akcji wspierającej prospołeczną ideę honorowego oddawania krwi i ratowanie życia ludzkiego. W ciągu ostatnich akcji oddaliśmy już blisko 400 litrów tego życiodajnego leku

 • Koncert Nadziei

  Pomagamy także małym pacjentom Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu, wspieraliśmy budowę Przylądka Nadziei. Podczas Koncertu Nadziei jednoczymy się wszyscy by pomóc dzieciom chorym na nowotwory. Nasz zespół EFLOMENTAL wspiera artystycznie to niezwykłe wydarzenie

 • Łączymy pasję z pomaganiem

  W Grupie EFL lubimy biegać, o czym świadczy coraz większa liczba biegaczy z Grupy EFL, którzy nie tylko mogą doskonalić swoje umiejętności pod okiem trenerów, ale też chętnie biorą udział w biegach charytatywnych organizowanych w całej Polsce. Biegamy w półmaratonach, sztafetach i innych biegach, w których wpisowe opłaca firma, a my oddajemy serce, siłę i energię żeby pobiec i pomóc potrzebującym. Kiedy nie biegamy dla innych, biegamy dla siebie i tu też firma nas wspiera.

 • Doładuj Baterie

  To program jest odpowiedzią na potrzeby pracowników w zakresie zachowania równowagi między pracą zawodową a życiem prywatnym. Takie inicjatywy jak „Dzień bez windy”, „Owocowe czwartki” czy wspólne treningi sportowe przyczyniają się do promowania wśród Nas zdrowego trybu życia.

 • Pomagamy Świętemu Mikołajowi

  Co roku w okolicach Świąt Bożego Narodzenia zamieniamy się w pomocników Świętego Mikołaja i organizujemy wsparcie dla osób potrzebujących. Pomagamy podopiecznym instytucji państwowych takich jak: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejskie Centrum Usług Socjalnych czy Dom Pomocy Społecznej w Szczytnej. Pracownicy, z własnych środków, przygotowują paczki, które często są jedynymi prezentami jakie potrzebujący znajdują pod choinką.

Znajdz nas na:

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

801 404 444

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Napisz

Masz pytania?

Otwórz chat

Szukasz konkretnego produktu

Zapytaj o ofertę

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta
X