4 września 2018

Eurofactor Polska Ambasadorem Gospodarki 2018

Eurofactor Polska, firma oferująca usługi faktoringowe dla MŚP i korporacji, otrzymała tytuł „Ambasadora Gospodarki”. Wyróżnienie po raz pierwszy przyznał Instytut Biznesu podczas uroczystej gali, która odbyła się 30 sierpnia w Pałacu Sobańskich w Warszawie.

– Zarządzający firmą, czy to zatrudniającą 50 czy ponad 500 pracowników, w tym momencie od swoich partnerów oczekują nie tylko kompleksowej i innowacyjnej oferty, ale przede wszystkim elastyczności i dostosowania oferty do specyfiki ich działalności. W związku z tym, możliwość elastycznego zarządzania należnościami i stały dostęp do bieżącego finansowania  w ciągu roku, dla przedsiębiorców jest na wagę złota. A takie zapewniamy w Eurofactor Polska – powiedział Stanisław Atanasow, Prezes Zarządu Eurofactor Polska S.A.

Eurofactor Polska - Ambasador gospodarki 2018Eurofactor Polska oferuje usługi faktoringowe zarówno małym i średnim przedsiębiorstwom, jak i większym firmom. To, co charakterystyczne dla firmy, to duża elastyczność w podejściu do potrzeb klientów, dopasowanie oferty do specyfiki branży w jakiej funkcjonują i skali ich działalności. Rosnąca rola faktoringu jako narzędzia finansowego wspierającego prowadzenie biznesu, zarówno w czasach stabilizacji ekonomicznej jak i dekoniunktury powoduje, że  każda z liczących się w branży firm musi zbudować ofertę, która przyciągnie nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Jednym z takich produktów jest oferowany przez Eurofactor Polska faktoring portfelowy. To usługa zapewniająca efektywne finansowanie dowolnie dużych wolumenów faktur. Jest przeznaczona dla podmiotów charakteryzujących się szerokim portfelem drobnych odbiorców – nawet kilkadziesiąt tysięcy – wystawiających bardzo dużą liczbę faktur oraz posiadających własne centrum rozliczeń i windykacji.

Podczas uroczystości odbyła się debata „Rozwiązania sprzyjające rozwojowi firmy, branży, regionu”, którą poprowadził redaktor naczelny Capital24tv. W debacie udział wzięli: Rafał Hiszpański, prezes D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej, Stanisław Atanasow, prezes Eurofactor Polska, Michał Jaworski, Przewodniczący Rady Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji oraz Jacek Janiszewski, przewodniczący rady programowej WELCONOMY FORUM IN TORUN.

Instytut Biznesu od 7 lat analizuje polską gospodarkę, trendy, przedstawiciele Instytutu biorą udział w wielu istotnych projektach wspierających rozwój przedsiębiorczości. W tym roku po raz pierwszy Instytut Biznesu postanowił wręczyć tytuły Ambasadorów Gospodarki i Ambasadorów Innowacji. Jest to początek cyklu, którym chce zwrócić uwagę środowisk biznesowych na różne aspekty gospodarki i na podmioty, które mają znaczenie dla rynku, dla jego promocji i prezentowania nie tylko w Polsce, ale i poza granicami. Partnerami wydarzenia byli D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej oraz Amber Room.

Więcej w Biurze Prasowym

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

801 404 444

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Napisz

Masz pytania?

Otwórz chat

Szukasz konkretnego produktu

Zapytaj o ofertę

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta
X