26 października 2015

EFL nagrodzony tytułem Business Premium

W konkursie Bloomberg Businessweek Polska na usługi dla biznesu EFL otrzymał tytuł Business Premium za Leasing Swobodny. Jury konkursowe oceniało: dostosowanie usługi do potrzeb rynkowych, jej nowoczesność, efektywność oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów.

To już druga edycja konkursu, w której na wyróżnienie tytułem Business Premium mogą liczyć te firmy, które mają szczególnie atrakcyjną i korzystną ofertę produktów lub usług skierowanych do biznesu. Uznanie w oczach jury zyskały zarówno te projekty, które od lat wspierają przedsiębiorców, jak i nowe, które powstały z myślą o szczególnie wymagających klientach. Jak podkreślają przedstawiciele firm, oferty dla tych ostatnich muszą spełniać najwyższe standardy, zachowywać najlepszą jakość i jednocześnie elastyczność, która pozwala szyć ofertę na miarę, pod konkretne oczekiwania.

Jesteśmy bardzo dumni z otrzymanej nagrody. Nasza usługa jest unikatowym na polskim rynku narzędziem ułatwiającym przedsiębiorcom zarządzanie własnym biznesem. Działając na rynku leasingu od ponad 24 lat zdobyliśmy doświadczenie oraz wiedzę na temat zmieniających się potrzeb i oczekiwań mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki temu stale poszerzamy ofertę, dostosowując ją do zmieniających się potrzeb i oczekiwań klientów – powiedział Radosław Kuczyński, prezes EFL.

Leasing Swobodny to oferta, w ramach której klient, poprzez Portal KlientEFL, może swobodnie zarządzać wysokością spłacanych rat, dostosowując je do aktualnych potrzeb. W ramach tych zmian, przedsiębiorca ma m.in. możliwość trzykrotnego zmniejszenia raty nawet do kwoty 1 PLN, przy czym nie mogą to być zmiany następujące bezpośrednio po sobie. Zmian można dokonywać już po sześciu miesiącach regularnego spłacania rat. W każdym roku trwania umowy klient ma możliwość dokonania zmian aż 6 razy.

Z każdego miejsca i o każdej porze

Dostęp do usługi Leasingu Swobodnego, poprzez Portal KlientEFL, możliwy jest z każdego miejsca i o każdej porze. Wysokością rat zarządzać można przez urządzenia mobilne bez konieczności instalowania dodatkowych aplikacji.
Dzięki takiemu rozwiązaniu, przedsiębiorca ma możliwość szybkiej reakcji na sytuację na rynku, na którym funkcjonuje. Leasing Swobodny jest dodatkowo narzędziem wspierającym rozwój firmy w przypadku, gdy konieczna jest kumulacja środków, np. gdy przedsiębiorca rozpoczyna działalność na nowym rynku lub podpisuje duży kontrakt. Produkt jest przydatny zarówno w okresie recesji gospodarczej, kiedy należności spływają wolniej, jak i w czasie koniunktury.

EFL, oprócz tytułu „Business Premium”, może poszczycić się wyróżnieniem „QI Services”, pięciokrotnie przyznanym godłem „Firmy Przyjaznej Klientowi” oraz trzykrotnie otrzymanym tytułem „Finansowej Marki Roku”.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

801 404 444 Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę  

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta
X