21 października 2019

Nagroda dla EFL w IPMA Global Award 2019

Europejski Fundusz Leasingowy jako jedyna instytucja z Polski został nagrodzony przez międzynarodowych ekspertów z IPMA Global Project Excellence Award. Projekt „Wdrożenie metodyki zarządzania zmianami” podczas gali w Meksyku otrzymał status Srebrnego Zwycięzcy w kategorii „Change Management/Product Development/Marketing”. IPMA od 18 lat nagradza wybitne osiągnięcia w zakresie zarządzania projektami.

IPMA Global Project Excellence Award to wielkie wyróżnienie dla nas i docenienie naszej pracy. Jako sponsor projektu dziękuję całemu zespołowi za zaangażowanie i skupienie się na efektach, które zostały dostrzeżone nie tylko wewnątrz naszej organizacji, ale także przez międzynarodowych ekspertów – powiedziała Liwia Kwiecień, Członek Zarządu ds. HR, EFL, sponsor projektu „Wdrożenie metodyki zarządzania zmianami”.

EFL był jedyną firmą z Polski wyróżnioną w ramach IPMA Global Project Excellence Award 2019. Projekt otrzymał status Srebrnego Zwycięzcy w kategorii „Change Management/Product Development/Marketing”.

Cel projektu

Zakres nagrodzonego projektu obejmował wdrożenie metodyki zarządzania zmianą, jej integrację z procesem zarządzania projektami w firmie i konsolidację z naszą kulturą organizacyjną. W EFL powstała odpowiednia struktura w zarządzaniu zmianą obejmująca role i obowiązki Sponsorów, change managerów i managerów średniego szczebla. Działania ukierunkowane były na podniesieniu świadomości organizacji i kompetencji w obszarze zarządzania zmianą.

O konkursie

Konkurs IPMA Global Project Excellence Awards jest organizowany z inicjatywy International Project Management Association i honoruje najbardziej spektakularne osiągnięcia w praktyce zarządzania projektami. Jego celem jest nagradzanie najlepszych projektów oraz promowanie kompetencji realizujących je przedsiębiorstw. Tegoroczna gala wręczenia nagród IPMA została zorganizowana po raz osiemnasty. Podczas wydarzenia w Meksyku zostały wyróżnione 22 projekty w 9 kategoriach. IPMA jest międzynarodową organizacją non-profit zrzeszającą stowarzyszenia narodowe z dziedziny zarządzania projektami w 57 krajach na całym świecie.

EFL jest jedną z pierwszych i największych firm leasingowych w Polsce z 28-letnim doświadczeniem, kadrą najwyższej klasy specjalistów i wyspecjalizowanym zapleczem infrastrukturalnym. Spółka obsługuje klientów z sektora MŚP i finansuje wysokobudżetowe transakcje dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

801 404 444 Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę  

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta
X