5 kwietnia 2016

Leasing lżejszy o ratę. Wiosenna loteria dla klientów EFL

Obchodzący jubileusz 25-lecia EFL zaprasza Klientów do udziału w loterii – „Leasing lżejszy o ratę”. W loterii może wziąć udział każdy Klient, który w kwietniu wypełni formularz na stronie www.efl.pl i do 31 maja br. podpisze umowę leasingu na dowolny sprzęt. Nagrodą jest zwrot równowartości raty leasingu.

EFL jest prekursorem polskiego leasingu, firmą wyznaczającą branżowe trendy. Z okazji jubileuszu, zaproponowaliśmy naszym klientom udział w loterii pod hasłem „Leasing lżejszy o ratę”. Jest to nowatorskie podejście promocyjne w skali branży, wpisujące się w misję EFL, które laureatom loterii przyniesie wymierne korzyści finansowe. Każdego dnia roboczego w kwietniu wylosujemy jednego Klienta, któremu gwarantujemy zwrot równowartości pierwszej raty lub pierwszego czynszu leasingowego”  – powiedziała Ewa Kadziewicz Dyrektor Departamentu Marketingu.

Kto może  wziąć udział w loterii

Uprawnionym do udziału w losowaniu jest każdy przedsiębiorca, który w okresie od 1 kwietnia do 31 maja podpisze umowę leasingu oraz dokona prawidłowego zgłoszenia udziału w loterii.

Kampania promocyjna

Motywem przewodnim promocji „Leasing lżejszy o ratę” jest ogromny zielony balon – symbolizujący lekki leasing w EFL oraz dłoń z nożycami, która odcina balast – obrazujący ratę. Całość jest spójna z obowiązującą  platformą komunikacyjną. Kampania zawiera również elementy wizerunkowe akcentujące 25-lecie EFL.

Kampania komunikowana jest w telewizji, na stronie efl.pl, za pomocą działań marketingu bezpośredniego, w kanałach Social Media, na materiałach BTL w oddziałach EFL, oraz w placówkach Credit Agricole Bank Polska.


Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. Spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i  faktoring. Od 25 lat współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. pięciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i czterokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 267 tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl

Więcej w Biurze Prasowym

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń
801 404 444

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Napisz

Masz pytania?

Otwórz chat

Szukasz konkretnego produktu

Zapytaj o ofertę
Znajdz oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta
X