18 stycznia 2016

EFL świętuje 25 lat istnienia

EFL prekursorem polskiego rynku leasingu

Leasing w Polsce to niemal rówieśnik wolnego rynku. U samych początków, w 1991 roku, kiedy powstawał EFL, niemal nikt w Polsce nie wiedział, czym tak naprawdę jest leasing. Gdy firma wprowadziła ten instrument finansowy, musiała zacząć edukację przedsiębiorców w tym zakresie. Pionierzy – tacy jak EFL – stworzyli zręby dzisiejszego ładu organizacyjnego branży.

Srebrny jubileusz

– Te 25 lat istnienia EFL nierozerwalnie wiąże się z historią zmian ustrojowo-gospodarczych w Polsce w ostatnim ćwierćwieczu – powiedział Radosław Kuczyński, prezes EFL. – Jestem dumny, że mogę pełnić funkcję prezesa firmy, która wprowadzała nowe instrumenty finansowe na polski rynek oraz znacznie przyczyniła się do rozwoju polskiej gospodarki, udostępniając przedsiębiorcom sprawdzone źródło finansowania ich inwestycji. Liczę, że kolejne 25 lat naszej działalności będzie tak dla nas, jak i naszych Klientów, równie owocne.

Niezachwiana pozycja lidera

EFL od początku istnienia jest branżowym liderem i największą firmą leasingową w Polsce. W ciągu 25 lat z prywatnej, niezależnej firmy leasingowej zmienił się w silnego, godnego zaufania gracza.

Dziś Grupę EFL tworzą także spółki Carefleet SA, specjalizująca się w wynajmie długoterminowym oraz Eurofactor Polska SA, firma faktoringowa. Do Grupy EFL należą również: EFL Finance i EFL Service.

Dzięki synergii Grupy dzisiejszy EFL to firma oferująca komplementarne rozwiązania finansowe, takie jak leasing, pożyczka, wynajem, faktoring i ubezpieczenia oraz szereg usług dodatkowych. Oferta Spółki obejmuje finansowanie wszelkich środków trwałych: samochodów osobowych i dostawczych, maszyn i urządzeń, sprzętu i oprogramowania IT oraz nieruchomości.

więcej na: http://media.efl.pl/

Więcej w Biurze Prasowym

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń
801 404 444

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Napisz

Masz pytania?

Otwórz chat

Szukasz konkretnego produktu

Zapytaj o ofertę
Znajdz oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta
X