1 grudnia 2015

EFL i Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”

Od 11 lat

Europejski Fundusz Leasingowy od blisko 11 lat współpracuje z Fundacją „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. To dzięki wsparciu EFL Fundacja mogła kupić separator komórkowy – sprzęt niezbędny do przeprowadzania przeszczepów w klinice onkologii dziecięcej. Od wielu lat EFL wspiera również Koncerty Nadziei – wielkie charytatywne gale, które na rzecz swoich podopiecznych organizuje Fundacja.

Fundacja „Na ratunek dzieciom z choroba nowotworową” od niemal 25 lat wspiera małych pacjentów wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, którzy przyjeżdżają do Wrocławia na leczenie z całego kraju. Klinika jest największym ośrodkiem przeszczepowym w Polsce. Lekarze i pielęgniarki pomagają każdego roku 2000 małych pacjentów. W tej pracy wspiera ich Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, która finansuje kosztowne leki i rehabilitację, kupuje sprzęt medyczny oraz wspiera badania naukowe.

Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” od wielu lat skutecznie pokazuje jak połączyć działalność charytatywną z aktywnymi i nowoczesnymi mechanizmami pozyskiwania środków na realizację statutowych celów. Dzięki temu jest jedną z najsilniejszych i najefektywniejszych organizacji pożytku publicznego działających w Polsce.

Nasza firma stara się również wspierać Fundację podczas kampanii zachęcającej do wpłacania 1% podatku na rzecz dzieci chorych na raka. Dołączamy ulotki Fundacji do druków PIT, które przekazujemy swoim pracownikom. Dodatkowo staramy się co roku rozkładać ulotki Fundacji w miejscach ogólnodostępnych dla naszych klientów, współpracowników i klientów biznesowych.

Więcej w Biurze Prasowym

Skontaktuj się z nami:
Zadzwoń
801 404 444

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Napisz

Masz pytania?

Otwórz chat

Szukasz konkretnego produktu

Zapytaj o ofertę
Znajdz oddział
Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta
X