1 października 2015

104 procent w promocyjnej ofercie leasingu na enova365

Do końca roku przedsiębiorstwa mogą korzystać ze specjalnej promocji Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A. oraz firmy Soneta sp. z o.o. na zakup kompleksowego oprogramowania ERP – enova365. Celem współpracy jest propagowanie innowacyjnych rozwiązań IT wśród polskich przedsiębiorców poprzez dostarczenie korzystnych narzędzi finansowania.

Od 1 października do 31 grudnia 2015 roku przedsiębiorstwa zainteresowane oprogramowaniem enova365 mogą skorzystać z wyjątkowej oferty: suma spłat czynszów leasingowych w wariancie 24 miesięcznym wynosi jedynie 104% i jest o dwa punkty procentowe niższa niż inne dostępne na rynku propozycje. Aby dopasować ofertę również do większych inwestycji, leasing dostępny jest także w wariancie 36 miesięcznym i koszcie na poziomie 108%. W obu przypadkach koszt wykupu po zakończeniu okresu leasingowego wynosi 1%. Oferta dostępna jest już od wartości 1 tysiąca złotych, a leasing pozwala na sfinansowania nie tylko zakupu oprogramowania lecz również kosztów wdrożenia czy aktualizacji systemu przez cały okres leasingowy.

„Chcemy być nie tylko producentem oprogramowania, ale również doradcą który prowadzić będzie naszych Partnerów i Klientów w kierunku nowych, dostosowanych dla nich rozwiązań, zarówno tych technologicznych jak i biznesowych. Od wielu lat współpracujemy z Europejskim Funduszem Leasingowym, teraz chcemy zaoferować naszym potencjalnym klientom najlepsze warunki leasingowe w tak ważnym dla przedsiębiorców okresie końca roku – tym samym pomagając im osiągnąć maksymalne korzyści biznesowe.”- mówi Robert Czuła, prezes zarządu Soneta sp. z o.o.

„Polscy przedsiębiorcy są coraz bardziej świadomi konieczności wykorzystania nowoczesnych rozwiązań IT w budowaniu konkurencyjności swoich firm. Poszukują optymalnych rozwiązań finansowych, dzięki którym mogą szybko i bezpiecznie sfinansować inwestycje w sprzęt nowoczesnej techniki biurowej. Takim narzędziem jest leasing, dzięki któremu przedsiębiorcy, bez angażowania własnych środków, mogą sfinansować zakup sprzętu i oprogramowania, a wolne środki przeznaczyć na inne inwestycje” – mówi Radosław Woźniak wiceprezes EFL.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

801 404 444 Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę  

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta
X