Władze spółki

Zarząd

Radosław Kuczyński

Radosław Kuczyński

Radosław Kuczyński pracuje w sektorze finansowym od 18 lat. Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego. Studiował również we Francji, gdzie ukończył studia podyplomowe na kierunku zarządzania systemami przemysłowymi w Ecole Centrale de Paris. Radosław Kuczyński karierę zawodową rozpoczął w 1995 roku w centrali firmy Lukas we Wrocławiu.

Od połowy 1997 roku związał…

Radosław Kuczyński pracuje w sektorze finansowym od 18 lat. Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego. Studiował również we Francji, gdzie ukończył studia podyplomowe na kierunku zarządzania systemami przemysłowymi w Ecole Centrale de Paris. Radosław Kuczyński karierę zawodową rozpoczął w 1995 roku w centrali firmy Lukas we Wrocławiu.

Od połowy 1997 roku związał się z grupą BNP Paribas rozpoczynając pracę w dziale analiz statystycznych firmy BNP Paribas Personal Finance (dawniej Cetelem) w Paryżu. W kolejnych latach zajmował stanowiska dyrektorskie w centrali i filiach zagranicznych Cetelem oraz BNP Paribas. Od 1998 roku pracował jako Dyrektor Działu IT, początkowo w Cetelem Polska, a następnie w niemieckiej filii firmy, gdzie od 2004 roku odpowiadał również za dział planowania finansowego i kontrolingu.

W latach 2006 – 2007 Radosław Kuczyński był zastępcą Dyrektora Regionu Eurazja-Afryka Północna w centrali grupy BNP Paribas Personal Finance w Paryżu. Przez kolejne 4 lata pracował jako członek zarządu banku UkrSibbank na Ukrainie, gdzie był odpowiedzialny za rozwój linii biznesowej Personal Finance. Od 2011 roku Radosław Kuczyński był członkiem zarządu Cetelem w Republice Czeskiej, odpowiedzialnym za marketing i sprzedaż.

Czytaj więcej
Radosław Woźniak

Radosław Woźniak

Radosław Woźniak wykształcenie zdobył na Wydziale Elektronicznym Politechniki Wrocławskiej. Ma 17 lat doświadczenia zawodowego. W latach 1994-1997 prowadził własną działalność w sektorze IT i telekomunikacji, następnie pracował w Spółce Getin Service Provider jako Wiceprezes Zarządu. W październiku 2003 roku Radosław Woźniak dołączył do Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A. jako Project…

Radosław Woźniak wykształcenie zdobył na Wydziale Elektronicznym Politechniki Wrocławskiej. Ma 17 lat doświadczenia zawodowego. W latach 1994-1997 prowadził własną działalność w sektorze IT i telekomunikacji, następnie pracował w Spółce Getin Service Provider jako Wiceprezes Zarządu. W październiku 2003 roku Radosław Woźniak dołączył do Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A. jako Project Manager. W styczniu 2004 roku został Zastępcą Dyrektora Sprzedaży, następnie PSA Project Managerem. Później objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego Linii Biznesowej Auto Finance, po czym mianowano go Dyrektorem Zarządzającym Linii Biznesowej Retail Leasing. Od września 2009 roku do września 2010 brał udział w International High Perspective Crédit Agricole S.A. W styczniu 2010 roku został powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu EFL S.A. odpowiedzialnego za Sprzedaż i Marketing. Oprócz funkcji Wiceprezesa Zarządu Radosław Woźniak jest również członkiem Rady Nadzorczej Spółek: Carefleet SA oraz EFL Finance S.A.

Czytaj więcej
Paweł Lewandowski

Paweł Lewandowski

Paweł Lewandowski karierę zawodową rozpoczął w 1998 roku jako Key Account Manager w Banku Austria Creditanstalt we Wrocławiu. Od końca 1999 roku związał się z Grupą EFL tworząc Dział Sprzedaży Specjalnej jako jednostki dedykowanej do wsparcia sprzedaży dla klientów korporacyjnych. W kolejnych latach zajmował stanowiska dyrektorskie w obszarze ryzyka….

Paweł Lewandowski karierę zawodową rozpoczął w 1998 roku jako Key Account Manager w Banku Austria Creditanstalt we Wrocławiu. Od końca 1999 roku związał się z Grupą EFL tworząc Dział Sprzedaży Specjalnej jako jednostki dedykowanej do wsparcia sprzedaży dla klientów korporacyjnych. W kolejnych latach zajmował stanowiska dyrektorskie w obszarze ryzyka. Od 2002 roku pracował jako z-ca a następnie jako Dyrektor Departamentu Zarządzania Ryzykiem, początkowo odpowiadając za obszar procesów kredytowych i polityki ryzyka, a następnie od 2007 w randze Dyrektora Zarządzającego również za obszar windykacji, sprzedaży poleasingowej i kontroli umów.  W latach 2005 – 2014 Paweł Lewandowski pracował równolegle w Banku Credit Agricole Bank Polska, początkowo jako Doradca Zarządu odpowiedzialny za utworzenie funkcji zarządzania ryzykiem i procesów kredytowych dla segmentu MŚP a następnie jako Dyrektor Departamentu Ryzyka dla obszaru MŚP. Od 1 czerwca 2015 roku pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu EFL odpowiedzialnego za Operacje.

Czytaj więcej
Liwia Kwiecień

Liwia Kwiecień

Liwia Kwiecień jest związana z Credit Agricole od ponad 6 lat. Początkowo jako Dyrektor Departamentu, następnie Dyrektor Zarządzający, a aktualnie Członek Zarządu odpowiedzialny za obszar zasobów ludzkich.

Jest ekspertem w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi z ponad 20 letnim doświadczeniem w międzynarodowym biznesie z czego 10 lat w globalnych korporacjach typu …

Liwia Kwiecień jest związana z Credit Agricole od ponad 6 lat. Początkowo jako Dyrektor Departamentu, następnie Dyrektor Zarządzający, a aktualnie Członek Zarządu odpowiedzialny za obszar zasobów ludzkich.

Jest ekspertem w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi z ponad 20 letnim doświadczeniem w międzynarodowym biznesie z czego 10 lat w globalnych korporacjach typu  B2B, 4 lata z sektora dóbr konsumpcyjnych i obecnie od 6 lat w sektorze finansowym. Posiada również doświadczanie w pracy w wielokulturowym środowisku biznesowym.

Pracę rozpoczęła w 1994 roku w dziale HR w firmie Foster Wheeler (globalny lider rozwiązań technologicznych dla sektora energetycznego). Później, jako manager ds. rozwoju zasobów ludzkich, pracowała w Lurgi (lider w budowie petrochemicznych instalacji przemysłowych). W Bombardier Transportation  (producent systemów sterowania ruchem pojazdów szynowych)  pracowała na stanowisku dyrektora ds. zasobów ludzkich na Polskę i Rosję, a następnie od 2005 r. była dyrektorem d.s. zasobów ludzkich w  grupie Whirlpool w Polsce, skąd zdecydowała się przejść do EFL.

W swojej karierze budowała i wdrażała wiele projektów zarządzania zasobami ludzkimi związanych z takimi obszarami jak kultura organizacyjna, zaangażowanie pracowników, rekrutacja i rozwój talentów, tworzenie systemów wynagrodzeń, wdrażanie rozwiązań technologicznych do obszaru zasobów ludzkich, outsourcing procesów HR oraz wiele innych

Od 1 czerwca 2015 roku pełni w EFL funkcję Członka Zarządu ds. HR.

Czytaj więcej
Paweł Bojko

Paweł Bojko

Paweł Bojko karierę zawodową rozpoczął w 1996 roku jako product manager w centrali firmy Lukas, w tym czasie wyłącznego producenta i importera sprzętu LG w Polsce. W latach 1997-99 pracował w branży FMCG w spółce Kesz jako szef analityków później menedżer marketingu. W latach 1999 do 2001 roku związany…

Paweł Bojko karierę zawodową rozpoczął w 1996 roku jako product manager w centrali firmy Lukas, w tym czasie wyłącznego producenta i importera sprzętu LG w Polsce. W latach 1997-99 pracował w branży FMCG w spółce Kesz jako szef analityków później menedżer marketingu. W latach 1999 do 2001 roku związany z IMPEL SA, odpowiadał za marketing potem również kierował działem planowania strategicznego. Od 2001 roku w EFL SA, zajmował stanowiska z-cy dyrektora marketingu, doradcy zarządu ds. planowania strategicznego później dyrektora controllingu. Od 2007 roku na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Pionem Finansów, jednocześnie prokurent Spółki i członek rad nadzorczych spółek zależnych EFL Finance SA, Carefleet SA i EFL Service SA.

Od 1 czerwca 2015 roku pełni w EFL funkcję Członka Zarządu ds. Finansów

Czytaj więcej
Franck Poncin

Franck Poncin

Karierę zawodową rozpoczął w 1988 roku w Banku Chaix (regionalna spółka zależna Grupy HSBC) gdzie piastował kolejno funkcje analityka ds. ryzyka kredytowego, doradcy klienta biznesowego i Kierownika Oddziału.W latach 1993 – 1997 pracował w Crédit Agricole du Midi na stanowisku account managera klientów korporacyjnych w centrum biznesowym w Montpellier…

Karierę zawodową rozpoczął w 1988 roku w Banku Chaix (regionalna spółka zależna Grupy HSBC) gdzie piastował kolejno funkcje analityka ds. ryzyka kredytowego, doradcy klienta biznesowego i Kierownika Oddziału.W latach 1993 – 1997 pracował w Crédit Agricole du Midi na stanowisku account managera klientów korporacyjnych w centrum biznesowym w Montpellier oraz jako kierownik lokalnego oddziału banku w Grande Motte.

Następnie w latach 1997 – 2003 pracował w Generalnej Inspekcji Grupy Crédit Agricole (IGL). We wrześniu 2001 roku został powołany na Szefa misji. Misje audytu prowadzone były zarówno w Regionalnych Bankach, jak i w Grupie Centralnej. Podczas misji odpowiadał za wszystkie główne obszary poddawane audytowi: kredyty, bankowość, sprzedaż, ryzyka, finanse i rachunkowość. W latach 2003 – 2006 pełnił funkcję Dyrektora ds. Rynków w Crédit Agricole Korsyka gdzie był odpowiedzialny między innymi za działalność dwóch Central ds. Przedsiębiorstw, kierowanie działalnością doradców lokalnej sieci oraz ocenę ryzyka kredytowego . Po zakończeniu pracy na Korsyce objął stanowisko Dyrektora Audytu Wewnętrznego w Crédit Agricole Leasing (2006 – 2007).

Od lipca 2007 pełnił funkcję Dyrektora ds. Ryzyka Kredytowego i Operacyjnego w Crédit Agricole Leasing &Factoring we Francji. Zarządzał pięcioma departamentami: dwoma odpowiadającymi za ocenę ryzka transakcji (osobno leasingowych i faktoringowych), departamentem prawnym, departamentem sprzedaży poleasingowej oraz departamentem zajmującym się procesami narzędziami informatycznymi służącymi podejmowaniu decyzji kredytowych.

Franck Poncin z wykształcenia jest magistrem nauk ekonomicznych. Ukończył studia na Wydziale Nauk Ekonomicznych w Montpellier. Posiada również Dyplom Szkoły Bankowej – Institut de Banque (ITB).

Czytaj więcej

Rada nadzorcza

Philippe Carayol

Olivier Constantin

Frédéric Brette

Stanislas Ribes

Christophe Vandenkoornhuyse

Newsletter

Nie lubisz spamu? To świetnie! Newsletter EFL, Wiedza i Biznes dostarczy Ci samych wartościowych informacji z zakresu ekonomii, zmian w prawie, prowadzenia firmy. Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco!

X