Władze spółki

Władze spółki

Christophe Vandenkoornhuyse

Prezes Zarządu

Zobacz profil>

Radosław Woźniak wykształcenie zdobył na Wydziale Elektronicznym Politechniki Wrocławskiej.

Posiada 19 lat doświadczenia zawodowego. W latach 1994-1997 prowadził własną działalność w sektorze IT i telekomunikacji, z sektorem finansowym związany od 1997 roku. Pracował jako Wiceprezes Zarządu w Spółce Getin Service Provider. W październiku 2003 roku Radosław Woźniak dołączył do Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A. jako Project Manager.

W styczniu 2004 roku został Zastępcą Dyrektora Sprzedaży, następnie PSA Project Managerem. Później objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego Linii Biznesowej Auto Finance, po czym mianowano go Dyrektorem Zarządzającym Linii Biznesowej Retail Leasing. Od września 2009 roku do września 2010 brał udział w International High Perspective Crédit Agricole S.A. W styczniu 2010 roku został powołany na stanowisko Wiceprezesa Zarządu EFL S.A. odpowiedzialnego za Sprzedaż i Marketing.

Od 2018 roku oprócz funkcji Wiceprezesa Zarządu EFL Radosław Woźniak jest Prezesem EFL Finance, gdzie odpowiada za sprzedaży Grupy EFL. Radosław Woźniak jest  Członkiem Rad Nadzorczych  Carefleet SA oraz CA Leasing Srbija.

Radosław Woźniak

Wiceprezes Zarządu

Zobacz profil>

Paweł Lewandowski karierę zawodową rozpoczął w 1998 roku jako Key Account Manager w Banku Austria Creditanstalt we Wrocławiu. Od końca 1999 roku związał się z Grupą EFL tworząc Dział Sprzedaży Specjalnej jako jednostki dedykowanej do wsparcia sprzedaży dla klientów korporacyjnych.W kolejnych latach zajmował stanowiska dyrektorskie w obszarze ryzyka. Od 2002 roku pracował jako z-ca a następnie jako Dyrektor Departamentu Zarządzania Ryzykiem, początkowo odpowiadając za obszar procesów kredytowych i polityki ryzyka, a następnie od 2007 w randze Dyrektora Zarządzającego również za obszar windykacji, sprzedaży poleasingowej i kontroli umów.W latach 2005 – 2014 Paweł Lewandowski pracował równolegle w Banku Credit Agricole Bank Polska, początkowo jako Doradca Zarządu odpowiedzialny za utworzenie funkcji zarządzania ryzykiem i procesów kredytowych dla segmentu MŚP a następnie jako Dyrektor Departamentu Ryzyka dla obszaru MŚP.Od 1 czerwca 2015 roku pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu EFL odpowiedzialnego za Operacje.

Paweł Lewandowski

Wiceprezes Zarządu

Zobacz profil>

Liwia Kwiecień jest związana z Credit Agricole od 2009 roku. Początkowo jako Dyrektor Departamentu, następnie Dyrektor Zarządzający, a aktualnie Członek Zarządu odpowiedzialny za obszar zasobów ludzkich. Jest ekspertem w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi z ponad 20 letnim doświadczeniem w międzynarodowym biznesie z czego 10 lat w globalnych korporacjach typu B2B, 4 lata z sektora dóbr konsumpcyjnych i obecnie od 2009 roku w sektorze finansowym. Posiada również doświadczanie w pracy w wielokulturowym środowisku biznesowym.Pracę rozpoczęła w 1994 roku w dziale HR w firmie Foster Wheeler (globalny lider rozwiązań technologicznych dla sektora energetycznego). Później, jako manager ds. rozwoju zasobów ludzkich, pracowała w Lurgi (lider w budowie petrochemicznych instalacji przemysłowych).W Bombardier Transportation (producent systemów sterowania ruchem pojazdów szynowych) pracowała na stanowisku dyrektora ds. zasobów ludzkich na Polskę i Rosję, a następnie od 2005 r. była dyrektorem d.s. zasobów ludzkich w grupie Whirlpool w Polsce, skąd zdecydowała się przejść do EFL.W swojej karierze budowała i wdrażała wiele projektów zarządzania zasobami ludzkimi związanych z takimi obszarami jak kultura organizacyjna, zaangażowanie pracowników, rekrutacja i rozwój talentów, tworzenie systemów wynagrodzeń, wdrażanie rozwiązań technologicznych do obszaru zasobów ludzkich, outsourcing procesów HR oraz wiele innych.Od 1 czerwca 2015 roku pełni w EFL funkcję Członka Zarządu ds. HR.

Liwia Kwiecień

Członek Zarządu

Zobacz profil>

Paweł Bojko karierę zawodową rozpoczął w 1996 roku jako product manager w centrali firmy Lukas, w tym czasie wyłącznego producenta i importera sprzętu LG w Polsce. W latach 1997-99 pracował w branży FMCG w spółce Kesz jako szef analityków później menedżer marketingu. W latach 1999 do 2001 roku związany z IMPEL SA, odpowiadał za marketing potem również kierował działem planowania strategicznego.Od 2001 roku w EFL SA, zajmował stanowiska z-cy dyrektora marketingu, doradcy zarządu ds. planowania strategicznego później dyrektora controllingu. Od 2007 roku na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Pionem Finansów, jednocześnie prokurent Spółki i członek rad nadzorczych spółek zależnych EFL Finance SA, Carefleet SA i EFL Service SA.Od 1 czerwca 2015 roku pełni w EFL funkcję Członka Zarządu ds. Finansów

Paweł Bojko

Członek Zarządu

Zobacz profil>

Karierę zawodową rozpoczął w 1988 roku w Banku Chaix (regionalna spółka zależna Grupy HSBC) gdzie piastował kolejno funkcje analityka ds. ryzyka kredytowego, doradcy klienta biznesowego i Kierownika Oddziału.W latach 1993 – 1997 pracował w Crédit Agricole du Midi na stanowisku account managera klientów korporacyjnych w centrum biznesowym w Montpellier oraz jako kierownik lokalnego oddziału banku w Grande Motte. Następnie w latach 1997 – 2003 pracował w Generalnej Inspekcji Grupy Crédit Agricole (IGL).We wrześniu 2001 roku został powołany na Szefa misji. Misje audytu prowadzone były zarówno w Regionalnych Bankach, jak i w Grupie Centralnej. Podczas misji odpowiadał za wszystkie główne obszary poddawane audytowi: kredyty, bankowość, sprzedaż, ryzyka, finanse i rachunkowość.W latach 2003 – 2006 pełnił funkcję Dyrektora ds. Rynków w Crédit Agricole Korsyka gdzie był odpowiedzialny między innymi za działalność dwóch Central ds. Przedsiębiorstw, kierowanie działalnością doradców lokalnej sieci oraz ocenę ryzyka kredytowego . Po zakończeniu pracy na Korsyce objął stanowisko Dyrektora Audytu Wewnętrznego w Crédit Agricole Leasing (2006 – 2007). Od lipca 2007 pełnił funkcję Dyrektora ds. Ryzyka Kredytowego i Operacyjnego w Crédit Agricole Leasing &Factoring we Francji. Zarządzał pięcioma departamentami: dwoma odpowiadającymi za ocenę ryzka transakcji (osobno leasingowych i faktoringowych), departamentem prawnym, departamentem sprzedaży poleasingowej oraz departamentem zajmującym się procesami narzędziami informatycznymi służącymi podejmowaniu decyzji kredytowych.Franck Poncin z wykształcenia jest magistrem nauk ekonomicznych. Ukończył studia na Wydziale Nauk Ekonomicznych w Montpellier. Posiada również Dyplom Szkoły Bankowej – Institut de Banque (ITB).

Franck Poncin

Członek Zarządu

Zobacz profil>

Jean-Bernard Mas

Wiceprzewodniczący

Philippe Carayol

Przewodniczący

Frédéric Brette

Członek Rady

Stanislas Ribes

Członek Rady

Christophe Vandenkoornhuyse

Członek Rady

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

801 404 444

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Napisz

Masz pytania?

Otwórz chat

Szukasz konkretnego produktu

Zapytaj o ofertę

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta
X