Leasing Isuzu

Pewny i szybki sposób finansowania leasingu samochodów Isuzu
Zapytaj o ofertę

ISUZU – informacje o marce

ISUZU to japońska firma motoryzacyjna, która swoje stulecie ma już za sobą. Specjalizuje się głównie w produkcji samochodów ciężarowych, które miały ogromny wpływ na odbudowę Japonii po wojnie. ISUZU jako marka o bogatych tradycjach jest jednocześnie bardzo zorientowana na dostarczanie swoim klientom najnowszych rozwiązań i innowacji. Bardzo istotną misją ISUZU jest filozofia, która opiera się na tym, by produkowane pojazdy były godne zaufania klientów i służyły im długo i niezawodnie.

Leasing samochodu ciężarowego ISUZU – dlaczego warto?

Dopasuj ofertę leasingu ISUZU do swoich oczekiwań i planów wykorzystania samochodu ciężarowego. Leasing ISUZU w EFL ma wiele zalet, m.in. możliwość samodzielnej zmiany wysokości rat przez internet, rejestracja pojazdu w większości dużych i średnich miast w Polsce, bezgotówkowe tankowanie z Kartą Paliwową, błyskawiczna decyzja o przyznaniu leasingu czy odliczenie nawet do 100% podatku VAT.

Modele aut dostępne w leasingu ISUZU

Dopasujemy ofertę leasingu ISUZU w EFL do Twoich potrzeb i przeznaczenia pojazdu ciężarowego. Oferta obejmuje różne modele min. ISUZU gamy N czy ISUZU gamy F.

ISUZU – leasing ciężarowych samochodów używanych

Oferta leasingu ISUZU w EFL obejmuje szeroki wybór używanych samochodów ciężarowych. Zapraszamy do zapoznania się z wachlarzem elastycznych rozwiązań leasingu na ISUZU, które wspólnie dopasujemy do Twoich oczekiwań.

Mężczyzna siedzący w samochodzie
Dla kogo?

Leasingobiorcą może być każdy podmiot prawa - osoba fizyczna, osoba prawna oraz jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną, a posiadająca zdolność prawną.

Samochody stojące w salonie samochodowym
Co można leasingować?

Leasingujemy samochody osobowe i dostawcze, motocykle i skutery, quady i pojazdy kempingowe, nowe i używane.

Budzik stojący obok monet
Czas trwania leasingu

Maksymalny okres leasingu pojazdów to 60 miesięcy.

Zalety leasingu Isuzu

Możliwość rejestracji pojazdu
Możliwość rejestracji pojazdu

W większości miejsc w Polsce

Wpłata własna
Wpłata własna

Już od 0%

Uproszczone procedury i finansowanie
Uproszczone procedury i finansowanie

Bez zbędnych analiz

Samodzielna zmiana
Samodzielna zmiana

Wysokości rat w Leasingu Swobodnym

Do 100% podatku VAT
Do 100% podatku VAT

Tyle możesz odliczyć z tytułu umowy leasingu

Warunki finansowania

Rodzaj przedmiotu leasingu:
Nowe, używane
Rodzaj finansowania:
Leasing operacyjny, leasing finansowy, pożyczka leasingowa
Waluta:
PLN, EUR
Wpłata własna:
Od 0%
Okres leasingu:
Do 60 miesięcy
Wykup:
1%
Stopa procentowa:
Stała, zmienna

Najczęściej zadawane pytania

Ponieważ w EFL gwarantujemy minimum formalności i staramy się, aby czas od złożenia wniosku, do odbioru ciężarówki Isuzu był jak najkrótszy. Nie wymagamy wpłaty własnej, możemy sfinansować 100% wartości pojazdu. Leasing na ciężarówki Isuzu jest korzystną formą finansowania, ponieważ rata leasingowa stanowi koszt uzyskania przychodu i możesz odliczyć 100% podatku VAT.

Nie ma górnej granicy wieku dla ciężarówek Isuzu w leasingu EFL. Możesz wziąć w leasing zarówno nowy, jak i używany pojazd Isuzu, aczkolwiek od tej reguły zdarzają się rzadkie wyjątki. Żeby upewnić się, czy Twoja wybrana ciężarówka Isuzu może być leasingowana w EFL, skontaktuj się z doradcą.

Leasing Swobodny to forma umowy leasingu, która umożliwia samodzielną zmianę wysokości rat po zawarciu umowy leasingowej, również w przypadku leasingu ciężarówek Isuzu. Dzięki Leasingowi Swobodnemu możesz obniżyć wysokość raty na ciężarówkę Isuzu nawet do złotówki. Warunkiem korzystania z Leasingu Swobodnego jest posiadanie aktywnej usługi Portal Klient EFL i posiadanie umowy leasingu na ciężarówkę Isuzu o wartości do 500 000 złotych. Pierwszą zmianę w harmonogramie spłat można dokonać już po 6 miesiącach trwania umowy. Warunkiem skorzystania z Leasingu Swobodnego jest terminowe regulowanie rat leasingowych.

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

801 404 444 Koszt połączenia wg stawki operatora.

Napisz

Szukasz konkretnego produktu?

Zapytaj o ofertę  

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta
X