Rozwój zawodowy

Aktywnie kształtuj swoją ścieżkę kariery!
Rozwijaj się zawodowo i awansuj!

Szkolenia

Witaj w Grupie EFL

Witaj w Grupie EFL

Dwudniowe szkolenie wprowadzające do Organizacji. Zapoznasz się tu z zasadami pracy w EFL, poznasz szczegóły dotyczące oferty, spraw kadrowych...

zobacz więcej

e-Learning

e-Learning

Każdy pracownik posiada dostęp do platformy e-learningowej - Eduportal. Znajdują się w nim szkolenia obowiązkowe, fakultatywne oraz zbiór materiałów dodatkowych.

zobacz więcej

System Ocen Pracowniczych

System Ocen Pracowniczych

To jeden z kluczowych procesów zarządzania zasobami ludzkimi w Grupie EFL. Jest to roczna ocena zaangażowania i kompetencji pracowników.

System Ocen Pracowniczych uwzględnia kilka kryteriów:

  • Wyniki pracy – ocena realizacji zadań/celów stawianych na danym stanowisku,
  • Kompetencje – ocena sposobu pracy, posiadanych umiejętności i wiedzy niezbędnej na danym stanowisku,
  • Aktywności dodatkowe – zadania realizowane dodatkowo przez pracownika

System Ocen Pracowniczych ma spełnić dwie role:
  • ewaluacyjną – mającą na celu ocenę sposobu wykonywania pracy i jej jakości, wywiązywania się z obowiązków i realizacji zadań,
  • rozwojową – mającą na celu analizę potencjału pracownika, określanie potrzeb rozwojowych i planowanie rozwoju pracownika oraz badanie poziomu satysfakcji pracownika

Polityka mobilności

Zależy nam żeby, praca w Grupie EFL oferowała nowe możliwości rozwoju naszym pracownikom, dlatego wdrożyliśmy politykę mobilności pracowników, która ułatwia dostęp do stanowisk w Grupie EFL jaki w Grupie CA Bank Polska. Korzyści z niej płynące są dodatkową motywacją do planowania rozwoju w kontekście całej Grupy oraz ułatwiają realizację aspiracji zawodowych naszych pracowników. System rekrutacji wewnętrznych pozwala pracownikom w łatwy sposób zmienić stanowisko lub awansować w ramach Grupy.

Kariera w Grupie EFL

Radosław Woźniak
Radosław Woźniak

Obecnie Wiceprezes Zarządu, w EFL od 2004 r.

EFL to mój prawdziwy drugi dom, czuję się i jestem tutaj u siebie. Firma jest dynamiczna, stale się zmienia, przez co moja praca nie jest monotonna. Ciągle się czegoś uczę. Im trudniejsze problemy rozwiązuję z zespołem tym większą mam satysfakcję. Często decyduję się na projekty, których inni się obawiają. Nie kalkuluję, który jest łatwiejszy, ciekawszy, efektowniejszy. Staram się uczestniczyć…

EFL to mój prawdziwy drugi dom, czuję się i jestem tutaj u siebie. Firma jest dynamiczna, stale się zmienia, przez co moja praca nie jest monotonna. Ciągle się czegoś uczę. Im trudniejsze problemy rozwiązuję z zespołem tym większą mam satysfakcję. Często decyduję się na projekty, których inni się obawiają. Nie kalkuluję, który jest łatwiejszy, ciekawszy, efektowniejszy. Staram się uczestniczyć we wszystkich ważnych projektach rozwojowych w EFL. Każde moje działanie, każdy podległy mi obszar traktuję jak moją własną małą firmę, z przychodami, kosztami , ryzykiem i wynikiem. To chyba klucz do sukcesu.

Moja cała ścieżka zawodowa obraca się wokół marketingu i sprzedaży. Działania związane z tworzeniem produktów i rozwiązań dla klientów oraz komunikacja i budowanie relacji są mi cały czas bliskie.

Każdy kto chce się rozwijać zawodowo w naszych strukturach musi wiedzieć, że jest to inwestycja jak każda inna. Trzeba coś poświęcić i następnie cierpliwie zaczekać, aby uzyskać oczekiwany zwrot. Nowym, młodym pracownikom, życzę żeby cieszyli się z tego co robią, uczyli się od starszych, doświadczonych kolegów, budowali relacje ze swoimi współpracownikami, a sukces sam przyjdzie.
Czytaj więcej
Agnieszka Knopik
Agnieszka Knopik

Obecnie Dyrektor Departamentu Zarządzania Projektami i Procesami, w EFL od 2004 r.

Moja kariera w EFL była bardzo dynamiczna.

Rozpoczęłam swoją pracę na stanowisku analityka kredytowego, później pracowałam jako Kierownik Sekcji, po 2 latach zostałam Zastępcą Dyrektora, a po 5 latach awansowałam na stanowisko Dyrektora Departamentu. W momencie kiedy myślałam, że to już etap doskonalenia moich kompetencji, nadeszła propozycja rozwoju w zupełnie nowym obszarze. Jest to dla mnie moment…

Moja kariera w EFL była bardzo dynamiczna.

Rozpoczęłam swoją pracę na stanowisku analityka kredytowego, później pracowałam jako Kierownik Sekcji, po 2 latach zostałam Zastępcą Dyrektora, a po 5 latach awansowałam na stanowisko Dyrektora Departamentu. W momencie kiedy myślałam, że to już etap doskonalenia moich kompetencji, nadeszła propozycja rozwoju w zupełnie nowym obszarze. Jest to dla mnie moment wielkich wyzwań, wytężonej nauki, ale też wykorzystania mojego dotychczasowego doświadczenia.

Pracując w tej firmie spotkałam wielu wspaniałych ludzi, od których mogłam się wiele nauczyć, których podziwiałam biznesowo i prywatnie. Tym, którzy są nastawieni na szybki sukces w organizacji, radziłabym, żeby nigdy nie zapominali o ludziach i wzajemnej komunikacji.
Czytaj więcej
Ryszard Majewski
Ryszard Majewski

Obecnie Dyrektor Oddziału Wrocław, w EFL od 2000 r.

EFL to atmosfera i ludzie, którzy wciąż się zmieniają. Ważne, aby być otwartym na zmiany. Kiedy stwierdzam, że wykonywana praca staje się rutynowa lub nie sprawia tej prawdziwej frajdy zmieniam stanowisko. Oczywiście nie od razu – trzeba poczekać, ale ciągłe zmiany dają tę szansę. W ten sposób rozwijam się i buduję potrzebne doświadczenie….

EFL to atmosfera i ludzie, którzy wciąż się zmieniają. Ważne, aby być otwartym na zmiany. Kiedy stwierdzam, że wykonywana praca staje się rutynowa lub nie sprawia tej prawdziwej frajdy zmieniam stanowisko. Oczywiście nie od razu - trzeba poczekać, ale ciągłe zmiany dają tę szansę. W ten sposób rozwijam się i buduję potrzebne doświadczenie. Bardzo lubię to co robię. Praca daje mi dużo satysfakcji i nie mam poczucia straconych lat mimo, że minęło już 15-cie. Kiedy to zleciało?
Jaki jest EFL? Moim zdaniem jest zdecydowanie inną korporacją niż większość konkurencji. Jesteśmy mniej sformalizowani, upraszczamy procedury i zachodzące w firmie procesy.

Pomimo bardzo dużych zmian jakie w EFL zachodzą i jakie przez prawie 25 lat zaszły, nadal czuje się wyjątkową atmosferę i relacje jakich zazdroszczą nam w niejednej firmie. Gdyby tak podsumować, to jesteśmy otwarci, chętnie zdobywamy nową wiedzę i dzielimy się doświadczeniami, ciągle coś chcemy zmieniać (lub musimy). Lubimy ludzi z pasją, bo sami tacy jesteśmy.

Jeśli chce się zrobić karierę w EFL - trzeba patrzeć na pracę w perspektywie długoterminowej – zdobywać wiedzę i doświadczenie. Jeśli ktoś zaraz po studiach chce zostać dyrektorem, to … może lepiej niech w pierwszej kolejności skieruje swoje kroki do innych firm.
Czytaj więcej
Znajdź nas na:

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

801 404 444

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Napisz

Masz pytania?

Otwórz chat

Szukasz konkretnego produktu

Zapytaj o ofertę

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta
X