10 grudnia 2018

Oprogramowanie SOLIDEXPERT w leasingu EFL już od 101%

EFL wspólnie z SOLIDEXPERT, przygotował promocyjną ofertę finansowania licencji oprogramowania SOLIDWORKS, SOLIDWORKS PDM, SOLIDWORKS SIMULATION. Promocja, w zależności od długości trwania kontraktu, zakłada finansowanie już od 101%.

Oprogramowanie SOLIDEXPERT w leasingu EFL już od 101%

Leasingodawca współpracuje z dostawcą od ponad 13 lat. Gwarancję profesjonalnej obsługi klientów zainteresowanych nabyciem oprogramowania zapewniają doradcy EFL, którzy specjalizują się w finansowaniu produktów firmy SOLIDEXPERT. Grudniowa promocja dotyczy finansowania na poziomie 101 % dla umowy 16-miesięcznej i odpowiednio 102% oraz 103% dla umów 24- i 36-miesięcznych.

Rynek IT jest ważnym obszarem  działalności EFL. Na koniec III kw. 2018 roku udział EFL w tym segmencie wynosił ponad 10% (10,2%).

Warto podkreślić, że w omawianym okresie  zrzeszone w Związku Polskiego Leasingu (ZPL) firmy leasingowe sfinansowały sprzęt IT o wartości 782,2 mln zł, co oznacza dynamikę na poziomie 16,5%. Mimo to sprzęt IT nadal stanowi niewielką część portfela branży leasingowej w Polsce (ok. 1,2%)  w porównaniu do europejskich rynków (ok. 10-12%).

Rynek leasingu IT wciąż się rozwija. Przedsiębiorcy coraz chętniej sięgają już nie tylko po finansowanie sprzętu, ale również oprogramowania. Koniec roku tradycyjnie jest tym momentem, kiedy przedsiębiorcy inwestują, wymieniają sprzęt i kupują oprogramowanie. Stąd nasza oferta i promocja, z której mogą skorzystać wszyscy nasi klienci. Oprócz atrakcyjnego finansowania mogą skorzystać z elastycznego harmonogramu spłat rat leasingowych” – powiedziała Dorota Ozga Senior Relationship Manager Rynku Maszyn i Urządzeń w EFL.

 

SOLIDEXPERT działa na polskim rynku już od ponad 16 lat. Zdajemy sobie sprawę, że nawet najlepsze oprogramowanie nie jest w stanie samo z siebie stawić czoła wyzwaniom, z jakimi borykają się inżynierowie i projektanci. Dlatego kluczowe zawsze okazuje się doświadczenie płynące z kontaktów z tysiącami firm, z którymi mieliśmy do czynienia przez ostatnie lata. EFL jest partnerem, z którym od trzynastu lat współpracujemy oferując przedsiębiorcom zaawansowane rozwiązania, profesjonalną obsługę i atrakcyjne warunki finansowania” – powiedział Tomasz Kącki Dyrektor Handlowy w SOLIDEXPERT.

 

SOLIDEXPERT to Autoryzowany Dostawca rozwiązań SOLIDWORKS oraz Microsoft w zakresie CAD/CAM/CAE/PDM/ERP. Jako oficjalny dystrybutor SOLIDWORKS, firma prowadzi również szkolenia techniczne z obsługi dostarczanych rozwiązań programowych w swoich Centrach Szkoleniowych w Polsce.  W ofercie SOLIDEXPERT znajdują się również autorskie rozwiązania programistyczne i pomoc techniczna. Dzięki ponad 16-letniej obecności na rynku, wiedzy technicznej pracowników firmy oraz doświadczeniu, firma może pochwalić się gronem ponad 1600 zadowolonych Klientów, które nieprzerwanie powiększa się. Podsumowaniem osiągnięć SOLIDEXPERT jest otrzymanie tytułu TOP1 Resellera SOLIDWORKS w Polsce i Europie Centralnej za rok 2017! Więcej na: www.solidexpert.com

Więcej w Biurze Prasowym

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń

801 404 444

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Napisz

Masz pytania?

Otwórz chat

Szukasz konkretnego produktu

Zapytaj o ofertę

Znajdz oddział

Jesteś już naszym klientem?

Skorzystaj z

Portal klientaEFL

lub przejdź do sekcji

Obsługa Klienta
X