Starszy Specjalista ds. Wykrywania i Zapobiegania Wyłudzeniom

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania i wyzwania na stanowisku:
  • Samodzielne wykonywanie zadań w celu skutecznego przeciwdziałania wyłudzeniom na szkodę Grupy EFL;
  • Wydawanie opinii w zakresie prawdopodobieństwa wyłudzenia na podstawie zgłoszeń pracowników lub wskazań systemowych;
  • Przygotowanie kompleksowych analiz umów fraudowych w celu identyfikacji słabych stron proceduralnych i systemowych;
  • Proponowanie nowych reguł scoringowych, zmian przepisów wewnętrznych lub innych rozwiązań zabezpieczających EFL przed stratami;
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń z zakresy prewencji fraudowej dla pracowników;
  • Współpraca z organami ścigania oraz wyspecjalizowanym firmami w zakresie ścigania sprawców lub przeciwdziałania wyłudzeniom na szkodę EFL.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Minimum trzyletniego doświadczenia na tożsamym stanowisku;
  • Wysokich umiejętności analitycznych oraz dociekliwości;
  • Umiejętności samodzielnego wyciągania wniosków i syntezy;
  • Znajomości podstaw prawnych oraz posiadanie praktycznych umiejętności postępowania
    w przypadku ujawnienia przestępstw;
  • Biegła znajomość pakietu Ms Office (SQL będzie dodatkowym atutem);
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych;
Oferujemy:
  • Umowę o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy.
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego. Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Bliski kontakt z biznesem umożliwiający poznanie specyfiki branży finansowej/bankowej/leasingowej.
  • Work-Life Balance, czyli równowagę między pracą a życiem osobistym.
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty pracowniczej np.: wynajmu samochodu.
  • Dobrze wyposażoną kuchnię w której można rozpocząć dzień od aromatycznej kawy.
  • Chillout room z konsolą do gier.
  • Aktywności sportowe i prozdrowotne np.: Dzień bez Windy, Owocowe Czwartki, dofinansowanie do treningów sportowych, udział w zawodach.
  • Opiekę medyczną oraz pakiet sportowo–rekreacyjny.
  • Pracę w Centrum Wrocławia.