EFL Finance – Regionalny Doradca ds. Klientów Kluczowych

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania i wyzwania na stanowisku:
  • Aktywne pozyskiwanie oraz budowanie nowych relacji z klientami z segmentu Mid Corpo
  • Budowanie i rozwijanie relacji biznesowych z wybranymi kluczowymi klientami EFL
  • Aktywna sprzedaż produktów EFL i realizacja zadań sprzedażowych w ramach przyjętych planów
  • Prowadzenie negocjacji z klientami, partnerami i inwestorami
  • Przygotowywanie transakcji finansowania dla nowych i istniejących klientów segmentu Mid Corpo, przygotowywanie ofert, prezentacji, aplikacji leasingowych
  • Stałe monitorowanie potrzeb inwestycyjnych klientów segmentu Mid Corpo oraz dostarczanie im odpowiednich rozwiązań finansowych
  • Uczestniczenie w Komitetach Kredytowych
  • Realizacja celów związanych z rozwojem współpracy pomiędzy Spółkami Grupy Credit Agricole
Od kandydatów wymagamy:
  • Min. 2 letniego doświadczenia we współpracy z klientem korporacyjnym na podobnym stanowisku w instytucji finansowej
  • Znajomości lokalnego rynku leasingu
  • Bardzo dobrej znajomości technik sprzedaży
  • Wiedzy z zakresu ekonomii i finansów
  • Wykształcenia wyższego (preferowane: ekonomia, finanse)
  • Umiejętności szybkiego nawiązywania i budowania relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy na czas zastępstwa
  • Możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych w grupie Credit Agricole
  • Narzędzia do realizowania celów sprzedażowych: samochód, laptop, telefon komórkowy
  • Kompleksowy system szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • Pakiet sportowo – rekreacyjny
  • Doładuj Baterie- program wellbeingowy, w którym dbamy o strefę ciała, emocji, umysłu oraz ducha 🙂